Dzisiaj jest piątek 16 listopad - 320 dzień roku, do końca pozostało 45 dni
Imieniny: Ariel, Otmar, Aureliusz, Audomar, Niedamir, Piotr, Dionizy, Gertruda, Edmund, Patrokles


LOGOWANIEREJESTRACJA


Znajdź nas w Google+

Ekartki kategorie


Na stronie 70 osób
Liczba ekartek : 13 822
Liczba wysłanych: 1 338 037
Wasze

ekartki

: 12 881
- publiczne: 12 336
- prywatne: 545
Średnia ocena : 4.84/5

kosmetyczka, fryzjer, salon

Serwis kartki4you.pl jest CAŁKOWICIE DARMOWY
Nie pobieramy żadnych opłat za wysyłanie kartek.

wierszeHoroskop dla Wodnika na 2018 rok


Przed tobą rok nowych możliwości i wielu pokus. Uporządkuj na spokojnie zawodowe sprawy, naucz się czegoś nowego, podróżuj i ciesz się życiem. Umocnij pewną ważną relację, zacieśniaj znajomości i przyjaźnie, bo już niedługo mogą ci się bardzo przydać. Jowisz w kwadraturze do twojego znaku od stycznia do października będzie cię skłaniał do większych wydatków i zaczynania wielu rzeczy naraz. Spróbuj więc zrobić plan, żeby pod koniec roku zostało coś więcej niż tylko zadłużenie na kartach kredytowych. W listopadzie i grudniu dzięki sekstylowi Jowisza inwestuj i spodziewaj się większych zysków oraz szczęśliwych wydarzeń. Od maja do października kwadratura Urana zapewni ci ciekawe propozycje, nowe znajomości, zaskakujące zmiany i okazję do dalekich podróży. Najsilniej odczują wpływ Urana Wodniki urodzone między 20 i 23 stycznia. Od maja do października przygotuj się na zmiany, nowe propozycje i szalone wydarzenia, które zmienią całkowicie twoje podejście do życia i poszerzą twoje możliwości. Poczujesz się wolny i wreszcie będzie robił to, co lubisz.

Miłość

Nie wierz we wszystko, co mówią ci ludzie, którzy czegoś od ciebie chcą. Ktoś ukrywa przed tobą prawdę, postaraj więc zdobyć jak najwięcej informacji o sytuacji, w której się znajdujesz. Bądź szczery, a wszystko się uda. Dzięki dyskrecji i zdolnościom negocjacyjnym uda ci się rozwikłać rodzinny spór i zasłużyć na wdzięczność bliskich. Wiosną randki lub spotkania z przyjaciółmi poprawią ci humor. Latem masz okazję na spotkanie swojej drugiej połówki i stworzenie wymarzonego związku. W listopadzie i grudniu czas na ważne partnerskie decyzje, kupno mieszkania, wspólne zamieszkanie, zaplanowanie powiększenia rodziny, a nawet ślub.

Praca i Finanse

Nie przejmuj się cudzym zdaniem i śmiało realizuj swoje plany. W tym roku znajdziesz się w centrum zainteresowania, a twoje pomysły i sprawy zostaną zauważone. Na początku roku Jowisz sprzyja sukcesom. Kuj żelazo póki gorące i jeśli dostaniesz propozycję, szybko zaczynaj nowe sprawy i obiecujące projekty. Bądź jednak ostrożny w kontaktach z urzędnikami, pilnuj terminów i nie dyskutuj z kimś, kto ma więcej władzy i kompetencji od ciebie.

Zdrowie

Bądź dobrej myśli. Planety będą cię wspierać, a zdrowie będzie ci dopisywać. Jedyne, co ci grozi, to rozleniwienie. Jeśli chorowałeś w ostatnich latach, teraz możesz liczyć na poprawę i szybki powrót do zdrowia. Od maja do października poczujesz przypływ energii i chęć zmian. Nie stosuj jednak na sobie wszystkich eksperymentalnych diet czy terapii, zanim nie skonsultujesz tego ze swoim lekarzem. Wiosną i latem ostrożnie prowadź pojazdy mechaniczne, bo grożą ci stłuczki i wypadki drogowe.

Korzystny czas: 18.01-17.02.
Nerwowe dni: 1-25.01,16.03-12.08, 11.09-14.11.

Źródło: czary.pl

.:: Copyright © 2013-2018 WMsoft.pl All Rights Reserved. Modified by ::.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie ekartek bez zgody właściciela serwisu zabronione.

54.147.142.16 -> czas generowania strony: 0.0094358921051 sek.
ekartki | E Kartki | Kartki | Kartki świąteczne | Kartki Urodzinowe