Dzisiaj jest piątek 16 listopad - 320 dzień roku, do końca pozostało 45 dni
Imieniny: Ariel, Otmar, Aureliusz, Audomar, Niedamir, Piotr, Dionizy, Gertruda, Edmund, Patrokles


LOGOWANIEREJESTRACJA


Znajdź nas w Google+

Ekartki kategorie


Na stronie 52 osób
Liczba ekartek : 13 822
Liczba wysłanych: 1 338 030
Wasze

ekartki

: 12 881
- publiczne: 12 336
- prywatne: 545
Średnia ocena : 4.84/5

kosmetyczka, fryzjer, salon

Serwis kartki4you.pl jest CAŁKOWICIE DARMOWY
Nie pobieramy żadnych opłat za wysyłanie kartek.

wierszeHoroskop dla Wagi na 2018 rok


TNadchodzi ważny rok. Trzeba będzie podjąć trudne, ale konieczne decyzje, które Wagi odwlekają od dawna. Kwadratura Saturna każe ci zwrócić uwagę na zdrowie, zrezygnować z uciążliwych obowiązków, niekorzystnych umów i wycofać się z obietnic, które nie są możliwe do spełnienia. Ostrożnie postępuj w sprawach finansowych, bo nie jest to dobry rok na wzięcie dużego kredytu czy ryzykowne inwestycje. Opozycja Urana od stycznia do kwietnia oraz w listopadzie i grudniu przyniesie ci ciekawe propozycje i postawi nowych ludzi na twojej drodze. Kwadratura Plutona wciąż radzi ostrożność wobec dziwnych propozycji zawodowych, lepiej trzymać rękę na pulsie i nie oddawać nikomu kontroli nad swoimi sprawami. W listopadzie i grudniu za sprawą sekstylu Jowisza możesz liczyć na stabilizację w sprawach finansowych.Wagi urodzone między 23 września i 4 października będą najsilniej odczuwać kwadraturę Saturna. Możesz poczuć, że jesteś ze wszystkim sam i nie ma nikogo, kto by ci pomógł uporać się z narastającymi obowiązkami. To rok zawodowych i finansowych porządków. Warto zacząć planować wszystko, co robisz, a nie nikomu nie podpadniesz. Oszczędzaj, cierpliwie czekaj na awans i nie buntuj się, jeśli ktoś pominie ci przy rozdawaniu nagród. Teraz pracujesz sumiennie na swoje przyszłe sukcesy. Pamiętaj o odpoczynku, wysypiaj się i nie zaniedbuj badań lekarskich, a będziesz cały rok w dobrej formie. Kwadraturę Plutona będą odczuwać najsilniej Wagi urodzone między 11 i 16 października. W twoim życiu może pojawić się osoby, które będą z tobą konkurować i niechętnie będą współpracować. Poczuj, że to ty musisz zrobić pierwszy krok, żeby coś się zadziało. W sprawach uczuciowych czeka cię ważny związek lub jeśli jesteś w relacji, test dla partnera. Pamiętaj, że twoje sprawy w tym roku są o wiele ważniejsze, nie poświęcaj się więc dla innych i nie zajmuj się cudzymi sprawami, bo przegapisz swoje pięć minut. Wagi urodzone między 17 i 22 października będą od maja do listopada pod wpływem opozycji Urana. Poczujesz chęć do zmian i niecierpliwie wyglądasz będziesz nowych znajomych, podróży i okazji do uwolnienia się od niewygodnych zobowiązań. Postaw na siebie i wykorzystaj każdą szansę, którą przyniesie ci los. Poczujesz, że masz wreszcie wpływ na to, co się wokół ciebie dzieje i to ty zdecydujesz, jak wyglądać będzie twoja przyszłość. Znajomi i rodzina będą cię z trudem poznawać, ale nie przejmuj się, każda z miana w tym roku jest dla ciebie korzystna.

Miłość

Nie czas na miłosną rewolucję czy bunt. Podejdź na poważnie do spraw związku, zacznij realizować poważne wspólne plany. Wiosną zerwij kontakty z kimś, kto cię niszczy i nie życzy ci dobrze. Wprowadź w życie radykalne plany i nie idź na kompromis. Teraz masz szansę na pozytywne zmiany. W twoim związku wydarzy się coś ważnego w drugiej połowie roku, nie przegap tego! Samotni mają szansę na wyjątkowe uczucie od sierpnia do grudnia.

Praca i Finanse

Spodziewaj się większej porcji obowiązków i wymagań ze strony przełożonych. Jeśli szybko się uwiniesz, nie będziesz musiał siedzieć po godzinach. Od ciebie będzie zależeć powodzenie pewnej trudnej sprawy, możesz się więc w końcu wykazać. Wiosną pewna rada może okazać się cenniejsza niż myślisz, słuchaj więc tego, co mówią inni. Latem możesz mieć wrażenie, że wszystko trwa za długo lub zależy od niewłaściwych osób i będziesz chciał szybko podjąć różne ważne decyzje. Koniec roku sprzyja dobrym pomysłom na awans i dalszy rozwój kariery. Nie ulegnij pokusie niepotrzebnych zakupów i wydatków nie na swoją kieszeń.

Zdrowie

Zadbaj o siebie, idź do lekarza, zrób badania kontrolne, nie lecz się sam w domu. Wizyta u specjalisty rozwieje twoje obawy i lęki, a jeśli ci coś dolega, pomoże szybko rozpocząć leczenie i pomoże ci wyzdrowieć. Zadbaj o odpoczynek i nie rezygnuj z urlopu. Pod wpływem Saturna nawet najbardziej rozsądne Wagi mogą wpaść w pułapkę pracoholizmu. Zadbaj o wygląd, ale unikaj drastycznych zabiegów kosmetycznych i operacji plastycznych, jeśli nie są konieczne.

Korzystny czas: 7.08-8.09, 22.09-9.10, 31.10-1.12.
Nerwowe dni: 16.03-15.05, 13.08 - 10.09.

Źródło: czary.pl

.:: Copyright © 2013-2018 WMsoft.pl All Rights Reserved. Modified by ::.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie ekartek bez zgody właściciela serwisu zabronione.

54.147.142.16 -> czas generowania strony: 0.00992703437805 sek.
ekartki | E Kartki | Kartki | Kartki świąteczne | Kartki Urodzinowe