Dzisiaj jest wtorek 12 grudzień - 346 dzień roku, do końca pozostało 19 dni
Imieniny: Adelajda, Edburga, Dagmara, Suliwuj, Paramon, Aleksander

Kartki4you -

Darmowe ekartki
  • Hasło:
  • Zapamiętaj mnie


Znajdź nas w Google+

Ekartki kategorie


Na stronie 44 osób
Liczba ekartek : 13 214
Liczba wysłanych: 1 216 594
Wasze

ekartki

: 12 282
- publiczne: 11 732
- prywatne: 550
Średnia ocena : 4.84/5

kosmetyczka, fryzjer, salon Samodzielne pozycjonowanie stron

Serwis www.kartki4you.pl jest CAŁKOWICIE DARMOWY
Nie pobieramy żadnych opłat za wysyłanie kartek.


wierszeHoroskop dla Wagi na 2017 rok


Taki rok zdarza się raz na 12 lat! Jowisz przebywa do 10 października w twoim znaku zodiaku i umożliwia ci zdobycie nieosiągalnych szczytów. Dzięki niemu nawiążesz wiele nowych kontaktów towarzyskich, a twoja intuicja wzrośnie. Łap szczęście za nogi i nie odpuszczaj, dopóki nie dopniesz swego. Czas zakończyć trudne i niepotrzebne sprawy. Skup się na tym, co naprawdę dla ciebie ważne. Seksty Saturna zapewni trwałość twoim dokonaniom. Opozycja Urana pozwoli ci uwolnić się od nudnych obowiązków. Kwadratura Plutona pozwoli lepiej poznać siebie i najbliższych oraz da ci szansę na zrobienie czegoś, co wymaga wielkiej odwagi i determinacji. Na twojej drodze pojawią się wyjątkowe okazje. Będziesz mieć możliwość stworzenia szczęśliwego związku, znalezienia super pracy i przede wszystkim realizacji ważnego projektu, planu, marzenia razem z kimś, na kim ci zależy i kogo zdanie cenisz. Zainspiruj się tym, co działo się dwanaście lat temu (IX 2004 - X 2005), kiedy Jowisz był w twoim znaku. Teraz zaczyna się nowy cykl wzrostu, rozwoju i powodzenia. Warto ryzykować, zakładać spółki, wchodzić w nowe środowiska, podróżować, uczyć się, inwestować, szczególnie w III, VIII i IX. Uważaj na niespodzianki i zmianę planów pod wpływem Urana i Plutona w III i VIII, które mogą się wydarzyć w sprawach zawodowych i rodzinnych..

Miłość

Przygotuj się na ożywienie w tej dziedzinie życia! Jowisz pomoże ci odzyskać pewność siebie i zadbać o urodę. Wreszcie poczujesz, że wiesz, czego oczekujesz od płci przeciwnej i od partnera. Wokół ciebie pojawią się nowi adoratorzy czy wielbicielki. Nawiążesz też mnóstwo nowych znajomości i przyjaźni. Czeka cię jednak również spore uczuciowe zamieszanie. Pluton i Uran postawią na twojej drodze przeszkody do osiągnięcia miłosnego szczęścia. To prawda, że miłość ci wszystko wybaczy, ale nie nadużywaj zaufania najbliższych ci osób. Jowisz raz na dwanaście lat gości w twoim znaku, wykorzystaj więc okazję, żeby pogodzić się z byłymi partnerami, żeby oczyścić atmosferę i zacząć wszystko z nową, lepszą energią. Samotne Wagi powinny być czujne od stycznia do października, bo wtedy mają największe szansę na nową miłość. Dodatkowe okazje pojawią się wiosną (3.02-3.04, 28.04-6.06) i jesienią (14.10-7.11), kiedy Wenus będzie silnie działać na twój znak. Nie poddawaj się łatwo i nie ustępuj pola rywalom, a będziesz się cieszyć miłosnym szczęściem i znajdziesz wyczekiwanego od dawna partnera.

Praca i Finanse

Eleganckie i uprzejme Wagi potrafią zgodnie współpracować z innymi ludźmi. Nie lubią się męczyć ponad miarę i są niezastąpione wszędzie tam, gdzie trzeba coś lepiej zorganizować. W 2017 roku twoja kreatywność i twórcza inwencja zostanie doceniona! Będziesz mógł liczyć na większe niż w poprzednich latach pieniądze, a konfliktów i zawodowych problemów będzie o wiele mniej. Jowisz pomoże ci szybko wprowadzić w pracy różne usprawnienia, dzięki którym będziesz miał więcej czasu na spokojną pracę. Dostrzeżesz szansę na poprawę warunków, w jakich pracujesz. Nawet, jeśli twoje stanowisko jest nisko w służbowej hierarchii, zdobędziesz realny wpływ na otoczenie. O swoich pomysłach i uwagach rozmawiaj z szefem otwarcie, a zdobędziesz miano pracownika roku. Nie podejmuj jednak trudnych i ryzykownych decyzji w listopadzie i grudniu. Czeka cię więcej wydatków na przyjemności i ubrania. Na szczęście planeta pieniędzy i luksusu Jowisz jest ci w tym roku wyjątkowo przychylna. Masz dobrą rękę do wygrywania w konkursach, na loteriach. Może nawet poszczęści ci się i wygrasz w totka! Zainwestuj wygraną lub premię w swoje hobby. Latem nie przesadzaj z wydatkami, bo możesz się niepotrzebnie zadłużyć. Jesienią zrób wielkie porządki i przygotuj się na oszczędzanie i pewne wyrzeczenia. Uda ci się wtedy wykupić polisę ubezpieczeniową na bardzo dobrych warunkach.

Zdrowie

Jowisz w twoim znaku od stycznia do października zapewni ci dobre samopoczucie i dużo życiowego optymizmu. Odnajdziesz wreszcie sport, jaki odpowiada twojemu temperamentowi, zapiszesz się na kurs tańca lub zdobędziesz kartę ekskluzywnego klubu fitness. Dzięki tym aktywnościom zawrzesz nowe ekscytujące znajomości. Warto zaczynać terapie, zapisać się na zabieg czy operację, z którą zwlekasz od dawna, rozpocząć dietę. Teraz będzie ci wszystko szło łatwiej, a skutki będą szybko widoczne. Szczególnie uważaj na siebie w dniach, kiedy Mars działa na twoje Słońce: od 28.01 do 10.03, od 4.06 do 20.07 oraz od 22.10 do 9.12. Możesz wtedy pobić wiele sportowych rekordów, ale i narazić się na kontuzje i wypadki. Rób wszystko z umiarem.

Źródło: czary.pl


.:: Copyright © 2013-2017 WMsoft.pl All Rights Reserved. Modified by Acech ::.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie ekartek bez zgody właściciela serwisu zabronione.

54.163.209.109 -> czas generowania strony: 0.00964093208313 sek.
ekartki | E Kartki | Kartki | Kartki świąteczne | Kartki Urodzinowe