Dzisiaj jest poniedziałek 22 kwiecień - 112 dzień roku, do końca pozostało 253 dni
Imieniny: Łukasz, Wanesa, Kajus, Teodor, Soter, Heliodor, Leonid, Leon, Leona


LOGOWANIEREJESTRACJA


Znajdź nas w Google+

Ekartki kategorie


Na stronie 60 osób
Liczba ekartek : 14 070
Liczba wysłanych: 1 423 962
Wasze

ekartki

: 13 126
- publiczne: 12 574
- prywatne: 552
Średnia ocena : 4.85/5


Serwis www.kartki4you.pl jest CAŁKOWICIE DARMOWY
Nie pobieramy żadnych opłat za wysyłanie kartek.
Horoskop dla Wagi na 2019 rok


Oczekuj pozytywnej odmiany losu. Czekają cię lepsze perspektywy finansowe i korzystne inwestycje. Warto starać się o nową pracę, dokształcać się. W styczniu, lipcu i grudniu uważaj na dziwne wydarzenia i pozornie przypadkowe informacje, bo pod wpływem zaćmień możesz mieć więcej pracy, ale i wykazać się większą czujnością i zapobiegliwością. Najwięcej pozytywnych zmian czeka cię w maju i sierpniu. Kwadratura Saturna każe ci zwrócić uwagę na zdrowie, zrezygnować z uciążliwych obowiązków, niekorzystnych umów i wycofać się z obietnic, które nie są możliwe do spełnienia. Opozycja Urana od stycznia do 6 marca przyniesie ci ciekawe propozycje i nowych ludzi. Kwadratura Plutona wciąż radzi ostrożność wobec dziwnych propozycji zawodowych, lepiej trzymać rękę na pulsie i nie oddawać nikomu kontroli nad swoimi sprawami. Za sprawą sekstylu Jowisza możesz liczyć na stabilizację w sprawach finansowych.

Miłość

Możesz mieć mniej czasu na rozrywki, imprezy i randki. Jednak czas wydorośleć i zacząć realizować poważne zadania również w sferze osobistej. Saturn skłoni cię do podjęcia trudnych, ale konicznych decyzji partnerskich, a także do określenia się, czego tak naprawdę chcesz od życia i partnera. Nie bój się odpowiedzialności, razem warto budować silną relację. Samotne Wagi powinny być czujne od stycznia do listopada, bo wtedy mają największe szansę na nową miłość. Nie poddawaj się łatwo i nie ustępuj pola rywalom.

Praca i Finanse

Opozycja Urana od stycznia do początku marca przyniesie ci ciekawe propozycje i nowych ludzi. Kwadratura Plutona wciąż radzi ostrożność wobec dziwnych propozycji zawodowych, lepiej trzymać rękę na pulsie i nie oddawać nikomu kontroli nad swoimi sprawami. Za sprawą sekstylu Jowisza możesz liczyć na stabilizację w sprawach finansowych. Dostrzeżesz szansę na poprawę warunków, w jakich pracujesz. Nawet, jeśli twoje stanowisko jest nisko w służbowej hierarchii, zdobędziesz realny wpływ na otoczenie. Twoja sytuacja finansowa zacznie się stabilizować i poprawiać, ale nie rozpędzaj się jeszcze z inwestycjami i finansowym ryzykiem. Zrób wielkie porządki i przygotuj się na oszczędzanie i pewne wyrzeczenia. Latem nie przesadzaj z wydatkami, bo możesz się niepotrzebnie zadłużyć. Ostrożnie inwestuj i unikaj hazardu, szczególnie w lipcu i grudniu.

Uwagi

Wagi urodzone między 4 i 16 października będą najsilniej odczuwać kwadraturę Saturna. Możesz poczuć, że jesteś ze wszystkim sam i nie ma nikogo, kto by ci pomógł uporać się z narastającymi obowiązkami. To rok zawodowych i finansowych porządków. Warto zacząć planować wszystko, co robisz, a nikomu nie podpadniesz. Oszczędzaj, cierpliwie czekaj na awans i nie buntuj się, jeśli ktoś pominie ci przy rozdawaniu nagród. Teraz pracujesz sumiennie na swoje przyszłe sukcesy. Pamiętaj o odpoczynku, wysypiaj się i nie zaniedbuj badań lekarskich, a będziesz cały rok w dobrej formie. Kwadraturę Plutona będą odczuwać najsilniej Wagi urodzone między 13 i 18 października. W twoim życiu może pojawić się osoby, które będą z tobą konkurować i niechętnie będą współpracować. Poczuj, że to ty musisz zrobić pierwszy krok, żeby coś się zadziało. W sprawach uczuciowych czeka cię ważny związek lub jeśli jesteś w relacji, test dla partnera. Pamiętaj, że twoje sprawy w tym roku są o wiele ważniejsze, nie poświęcaj się więc dla innych i nie zajmuj się cudzymi sprawami, bo przegapisz swoje pięć minut. Wagi urodzone między 20 i 23 października będą od stycznia do 6 marca pod wpływem opozycji Urana. Poczujesz chęć do zmian i niecierpliwie wyglądasz będziesz nowych znajomych, podróży i okazji do uwolnienia się od niewygodnych zobowiązań. Postaw na siebie i wykorzystaj każdą szansę, którą przyniesie ci los. Poczujesz, że masz wreszcie wpływ na to, co się wokół ciebie dzieje i to ty zdecydujesz, jak wyglądać będzie twoja przyszłość. Znajomi i rodzina będą cię z trudem poznawać, ale nie przejmuj się, każda z miana w tym roku jest dla ciebie korzystna.

Korzystny czas: 1.03-25.03, 20.04-14.05, 9.06-2.07, 14.09-7.10, 20.12-31.12.
Nerwowe dni:1.01-13.02, 16.05-1.07, 4.10-18.11.

Źródło: czary.pl

.:: Copyright © 2013-2019 WMsoft.pl All Rights Reserved. Modified by ::.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie ekartek bez zgody właściciela serwisu zabronione.

34.228.38.35 -> czas generowania strony: 0.00635099411011 sek.
ekartki | E Kartki | Kartki | E Kartki | Kartki Urodzinowe