Dzisiaj jest piątek 16 listopad - 320 dzień roku, do końca pozostało 45 dni
Imieniny: Ariel, Otmar, Aureliusz, Audomar, Niedamir, Piotr, Dionizy, Gertruda, Edmund, Patrokles


LOGOWANIEREJESTRACJA


Znajdź nas w Google+

Ekartki kategorie


Na stronie 66 osób
Liczba ekartek : 13 822
Liczba wysłanych: 1 338 042
Wasze

ekartki

: 12 881
- publiczne: 12 336
- prywatne: 545
Średnia ocena : 4.84/5

kosmetyczka, fryzjer, salon

Serwis kartki4you.pl jest CAŁKOWICIE DARMOWY
Nie pobieramy żadnych opłat za wysyłanie kartek.

wierszeHoroskop dla Strzelca na 2018 rok


Odpoczywaj i nigdzie się nie spiesz od stycznia do października. Saturn opuścił w grudniu 2017 twój znak zodiaku i nie wróci do niego przez kolejne 29 lat, ciesz się więc tym, co udało ci się zbudować przez ostatnie dwa i pół roku. Czas na zbieranie sił, gromadzenie zasobów, porządkowanie spraw zawodowych i osobistych. Czeka cię w tym roku powrót życiowego optymizmu i nowe pola działania. Zaplanuj długoletnie inwestycje, unikaj zaczynania wielu spraw naraz, bo kwadratura Neptuna wciąż może narażać cię na błędy w sprawach osobistych i finansowych. Od listopada planeta szczęścia i powodzenia Jowisz będzie przebywała w twoim znaku. Przygotuj się, że koniec roku przyniesie wiele korzystnych wydarzeń, zaskakujących propozycji i okazji do polepszenia obecnej sytuacji. Trygon Urana od stycznia do kwietnia oraz w listopadzie i grudniu doda ci sił i przyspieszy upragnione zmiany.Strzelce urodzone między 4 i 10 grudnia będą pod wpływem kwadratury Neptuna na ich urodzeniowe Słońce. Ostrożnie podejmujcie decyzje uczuciowe i finansowe, nie ufajcie każdemu, kto obiecuje wam nie wiadomo co, słuchajcie się swojej intuicji, a nikt ani nic nie wyprowadzi was na manowce. Zanim podejmiecie trudną decyzję, poradźcie się kogoś zaufanego, bo możecie nie być obiektywni w ocenie swojej sytuacji, bo możecie osłabić swoją pozycję nieostrożnym działaniem. Neptun da wam jednak blask i atrakcyjność, która sprawi, że staniecie się popularni i lubiani.

Miłość

Za sprawą Wenus w twoich uczuciach sporo się będzie działo. Dostaniesz ciekawe wiadomości, a na portalach społecznościowych obserwować cię będą różne sympatyczne osoby. Masz powodzenie, ale możliwe będą pomyłki i dziwne przygody. Mimo tego śmiało podejmuj miłosne decyzje. Rób, co dyktuje ci serce i nie przejmuj się tym, co na twój temat mówią inni. W styczniu, październiku i listopadzie masz szansę spotkać kogoś wyjątkowego.

Praca i Finanse

Postaw na niebanalne rozwiązania, bądź kreatywny i proponuj nowe rozwiązania, jeśli utkniesz w martwym punkcie. Odważ się na zmiany. Planety dodają ci odwagi i pomagają zdobyć uznanie szefa. W finansach wielka szansa jesienią. Nie przegap jej, a wzbogacisz się nie tylko o nowe doświadczenia, ale i konkretną sumę pieniędzy. Graj w totka, umawiaj się na spotkania o pracę. Otwórz się na szczęście, które zapuka do twoich drzwi. Wreszcie przekonasz kogoś do swoich pomysłów. Unikaj konfliktów w dniach 26.01-16.03 i 15.11-31.12, a twoja pozycja zawodowa nie będzie zagrożona.

Zdrowie

Wreszcie nadejdzie koniec kłopotów i uciążliwych dolegliwości. Przez ostatnie dwa i pół roku Saturn mógł wyciągnąć na światło dzienne zaniedbania zdrowotne z ostatnich lat, przez co niektóre Strzelce musiały ostro się wziąć za swoje zdrowie. Teraz nadchodzi czas regeneracji, powrotu do zdrowia i przypływu sił oraz optymizmu. Pamiętaj jednak, że pewnych zasad nie wolno łamać, odżywiaj się zdrowo i nie wracaj do złych nawyków.

Korzystny czas: 1-10.01, 31.10-30.11, 13-31.12.
Nerwowe dni: 26.01-16.03, 15.11-31.12.

Źródło: czary.pl

.:: Copyright © 2013-2018 WMsoft.pl All Rights Reserved. Modified by ::.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie ekartek bez zgody właściciela serwisu zabronione.

54.147.142.16 -> czas generowania strony: 0.00894904136658 sek.
ekartki | E Kartki | Kartki | Kartki świąteczne | Kartki Urodzinowe