Dzisiaj jest niedziela 21 kwiecień - 111 dzień roku, do końca pozostało 254 dni
Imieniny: Feliks, Addar, Anzelm, Drogomił, Apollo, Apollina, Bartosz, Konrad


LOGOWANIEREJESTRACJA


Znajdź nas w Google+

Ekartki kategorie


Na stronie 109 osób
Liczba ekartek : 14 070
Liczba wysłanych: 1 423 611
Wasze

ekartki

: 13 126
- publiczne: 12 574
- prywatne: 552
Średnia ocena : 4.85/5


Serwis www.kartki4you.pl jest CAŁKOWICIE DARMOWY
Nie pobieramy żadnych opłat za wysyłanie kartek.
Horoskop dla Strzelca na 2019 rok


Jesteś szczęściarzem i tobie właśnie w tym roku przypadnie najlepsze planetarne wsparcie. Jowisz, który daje szczęście i powodzenie, znajduje się w twoim znaku zodiaku i aż do końca listopada będzie cię wspierał i stawiał na twojej drodze korzystne okazje. Zainspiruj się tym, co działo się dwanaście lat temu (od listopada 2006 do grudnia 2007), kiedy Jowisz był w twoim znaku - teraz zaczyna się nowy cykl wzrostu, rozwoju i powodzenia. Jowisz przyniesie wiele korzystnych wydarzeń, zaskakujących propozycji i okazji do polepszenia obecnej sytuacji. Trygon Urana od stycznia do 6 marca doda ci sił i przyspieszy upragnione zmiany. Warto ryzykować, zakładać spółki, wchodzić w nowe środowiska, podróżować, uczyć się, inwestować, szczególnie w styczniu, czerwcu i wrześniu.

Miłość

Jowisz przez cały rok zapewni ci wyjątkowe powodzenie u płci przeciwnej. Dzięki niemu wyjdziesz też cało z każdej trudnej lub krępującej sytuacji. W grudniu przekonasz się ostatecznie, czy ulokowałeś dobrze swoje uczucia. Cały rok sprzyja rozkwitowi uczuć, jeśli jesteś w stałym związku, ale powinieneś dbać, aby wasze wspólne plany były realne. To dobry moment, aby zamieszkać razem lub podjąć decyzję o ślubie czy kupnie wspólnego domu. Samotni mają szansę na nową miłość od pierwszego wejrzenia w styczniu i listopadzie.

Praca i Finanse

Wreszcie rozwiniesz skrzydła. Będziesz miał wiele energii i zapału. Nie wstydź się tego, co potrafisz i odważ się wziąć udział w konkursie lub rywalizacji. Łap okazje i nie ociągaj się z decyzjami dotyczącymi zmiany pracy. Dzięki korzystnym wpływom Jowisza dostaniesz propozycję nie do odrzucenia. To będzie twoja wielka życiowa szansa! Nawet gdyby wiązała się ze zmianą trybu życia czy przeprowadzką, nie zastanawiaj się za długo. Jowisz zapewni ci wsparcie i opiekę wysoko postawionych ludzi. Skorzystaj z ich pomocy i rad, a na pewno dobrze na tym wyjdziesz. Przed tobą świetna passa finansowa! Jowisz weźmie cię pod swoje opiekuńcze skrzydła, spodziewaj się więc zysków i dodatkowych pieniędzy. Najwięcej zarobią ci, którzy handlują, podróżują i żyją z pisania. Zaryzykuj i zainwestuj w nowy biznes, naukę czy podróż, bp szybko przyniosą ci korzyści i zyski, którymi cieszyć się będziesz przez kolejne lata.

Uwagi

Strzelce urodzone między 6 i 11 grudnia będą pod wpływem kwadratury Neptuna na ich urodzeniowe Słońce. Ostrożnie podejmujcie decyzje uczuciowe i finansowe, nie ufajcie każdemu, kto obiecuje wam nie wiadomo co, słuchajcie się swojej intuicji, a nikt ani nic nie wyprowadzi was na manowce. Zanim podejmiecie trudną decyzję, poradźcie się kogoś zaufanego, bo możecie nie być obiektywni w ocenie swojej sytuacji, bo możecie osłabić swoją pozycję nieostrożnym działaniem. Neptun da wam jednak blask i atrakcyjność, która sprawi, że staniecie się popularni i lubiani.

Korzystny czas: 1.01-2.02,, 20.04-14.05, 9.06-2.07, 28.07-20.08, 1.11-25.11, 9.12-28.12.
Nerwowe dni: 31.03-15.05, 18.08-3.10.

Źródło: czary.pl

.:: Copyright © 2013-2019 WMsoft.pl All Rights Reserved. Modified by ::.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie ekartek bez zgody właściciela serwisu zabronione.

3.88.161.108 -> czas generowania strony: 0.0179860591888 sek.
ekartki | E Kartki | Kartki | E Kartki | Kartki Urodzinowe