Dzisiaj jest wtorek 12 grudzień - 346 dzień roku, do końca pozostało 19 dni
Imieniny: Adelajda, Edburga, Dagmara, Suliwuj, Paramon, Aleksander

Kartki4you -

Darmowe ekartki
  • Hasło:
  • Zapamiętaj mnie


Znajdź nas w Google+

Ekartki kategorie


Na stronie 45 osób
Liczba ekartek : 13 214
Liczba wysłanych: 1 216 594
Wasze

ekartki

: 12 282
- publiczne: 11 732
- prywatne: 550
Średnia ocena : 4.84/5

kosmetyczka, fryzjer, salon Samodzielne pozycjonowanie stron

Serwis www.kartki4you.pl jest CAŁKOWICIE DARMOWY
Nie pobieramy żadnych opłat za wysyłanie kartek.


wierszeHoroskop dla Strzelca na 2017 rok


Zmień swój stosunek do życia i ludzi! Planety będą cię nakłaniać do odpowiedzialności i poważnego traktowania wszystkich spraw. Nieustępliwość i konkretne plany zaowocują w 2017 roku wielkimi sukcesami. Saturn do 20 grudnia przebywać będzie w twoim znaku zodiaku. Musisz się zmobilizować, skupić na konkretach i nie rozpraszać się na co raz to nowe aktywności, a uda ci się dopiąć swego. Przychylny Jowisz w sekstylu zapewni ci pomoc przyjaciół i szczęście do nagród i wyróżnień. Skorzystaj z doświadczeń ostatnich lat, a tylko na tym zyskasz. Uran w trygonie pozwoli ci spojrzeć na wiele spraw z nowej perspektywy. Kwadratura Neptuna ostrzega przed pobłażaniem sobie. Poczujesz ulgę i wytchnienie po niestabilnych miesiącach zeszłego roku. Czas na poważne relacje. Podejmij konieczne decyzje uczuciowe, żeby nie przegapić szansy na stabilizację emocjonalną. Warto angażować się w sprawy społeczne, działać w organizacjach i grupach. To dobry rok dla dalekich podróży i pogłębiania przyjaźni. Ważnych propozycji i zmian spodziewaj się w III, VIII i IX.

Miłość

Doświadczenia z przeszłości powstrzymają cię przed romansami, które przynoszą więcej kłopotu niż radości. Teraz będziesz potrafił odróżnić dojrzały związek od toksycznej relacji. Od lutego do czerwca Wenus w trygonie do twojego znaku sprzyja zarówno samotnym, jak i zakochanym już Strzelcom. Jowisz przez cały rok zapewni ci wyjątkowe powodzenie u płci przeciwnej. Dzięki niemu wyjdziesz też cało z każdej trudnej lub krępującej sytuacji. W grudniu przekonasz się ostatecznie, czy ulokowałeś dobrze swoje uczucia. Cały rok sprzyja rozkwitowi uczuć, jeśli jesteś w stałym związku, ale powinieneś dbać, aby wasze wspólne plany były realne. Samotni mają szansę na nową miłość od pierwszego wejrzenia. Jeśli czujesz, że związek, w którym jesteś, nie spełnia twoich oczekiwań, podejmij dojrzałą decyzję o rozstaniu. Nie inwestuj w relację, która wciąż przysparza ci zmartwień i problemów.

Praca i Finanse

Optymistyczne i pewne siebie Strzelce dobrze radzą sobie z odpowiedzialnością, ale nie są zbyt wytrwałe. Zawsze szukają nowych zadań i bardzo chętnie się uczą. W 2017 roku będziesz musiał trochę zwolnić tempa. Czas zastanowić się, co jest dla ciebie ważne: błyskotliwa kariera i wielkie stresy, czy spokojne życie za mniejsze pieniądze? Wreszcie rozwiniesz skrzydła. Jowisz w sekstylu do twojego Słońca do października pomoże ci zdobyć lepiej płatną pracę i wykazać się na tle innych pracowników. Będziesz miał wiele energii i zapału. Nie wstydź się tego, co potrafisz i odważ się wziąć udział w konkursie lub rywalizacji. Latem staniesz się bardziej niecierpliwy, a nawet trochę kłótliwy. Uważaj, bo konflikty nie wyjdą ci teraz na dobre. Uran sprawi, że dostrzeżesz wokół siebie różne intrygi i ukryte cele, do jakich zmierzają ludzie w twoim otoczeniu. Być może ktoś wykorzystuje twój zapał i zarabia krocie na twoich pomysłach? Czas uporządkować zawodowe sprawy i przestać wciąż wyręczać innych! Saturn sprzyja twojemu awansowi, ale musisz jasno określić, co jeszcze możesz wziąć na swoje barki. Bądź stanowczy i za każdy dodatkowy wysiłek domagaj się godnych pieniędzy. Pracoholizm i brak urlopu mogą źle wpłynąć na twoje zdrowie, dlatego miej przede wszystkim na uwadze własne dobro, a dopiero potem poświęcaj się dla szefa. Na jesień zaplanuj przedsięwzięcia ryzykowne i wymagające nakładów sił i funduszy. Finansowo będzie zdecydowanie lepiej niż w ubiegłym roku. Jowisz w sekstylu do twojego znaku weźmie cię pod swoje opiekuńcze skrzydła, spodziewaj się więc zysków i dodatkowych pieniędzy. Najwięcej zarobią ci, którzy handlują, podróżują i żyją z pisania. Tak jak w zeszłym roku bądź ostrożny i nie wydawaj za wiele. Aż do 20 grudnia działa na twój znak planeta oszczędności i finansowych opóźnień Saturn. Będziesz musiał zabiegać o swoje, dopytywać się o to, co ci się należy i pilnować terminów przelewów. Samochód i inne mechaniczne urządzenia, od których może zależeć życie twoje i bliskich, kupuj w listopadzie i grudniu.

Zdrowie

Dbaj o siebie i nie przesadzaj z uprawianiem sportów. Saturn wciąż będzie osłabiał twoje zdrowie i siły fizyczne. Lecz wszelkie objawy choroby, nie bagatelizuj zmęczenia i osłabienia. Twój organizm będzie jednocześnie wspierany przez dobroczynnego Jowisza sekstylem ze znaku Wagi. Zainteresuj się medycyną naturalną, zacznij się lepiej i zdrowiej odżywiać. Dzięki temu wzmocnisz swój organizm.

Źródło: czary.pl


.:: Copyright © 2013-2017 WMsoft.pl All Rights Reserved. Modified by Acech ::.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie ekartek bez zgody właściciela serwisu zabronione.

54.163.209.109 -> czas generowania strony: 0.00990200042725 sek.
ekartki | E Kartki | Kartki | Kartki świąteczne | Kartki Urodzinowe