Dzisiaj jest czwartek 23 listopad - 327 dzień roku, do końca pozostało 38 dni
Imieniny: Klemens, Adela, Przedwoj, Erast, Orestes, Felicyta, Fotyna


LOGOWANIEREJESTRACJA


Znajdź nas w Google+

Ekartki kategorie


Na stronie 55 osób
Liczba ekartek : 13 170
Liczba wysłanych: 1 208 869
Wasze

ekartki

: 12 239
- publiczne: 11 693
- prywatne: 546
Średnia ocena : 4.84/5

kosmetyczka, fryzjer, salon

Serwis kartki4you.pl jest CAŁKOWICIE DARMOWY
Nie pobieramy żadnych opłat za wysyłanie kartek.

wierszeHoroskop dla Skorpiona na 2017 rok


W 2017 roku gwiazdy dadzą ci odpocząć i nabrać sił przed szczęśliwym dla ciebie rokiem 2018. Planety szykują ci same pozytywne niespodzianki. Nadchodzi czas spokoju i uczuciowej stabilizacji. Trygon Neptuna sprawi, że z łatwością rozwiniesz swoje artystyczne i społeczne talenty. Wciąż będziesz niepoprawnym romantykiem i idealistą. Sekstyl Plutona pomoże ci złapać dystans do trudnych spraw z przeszłości. Jowisz jesienią wejdzie do twojego znaku i przyniesie ci nowe propozycje zawodowe i szansę na wielką miłość. Przed tobą spokojniejszy rok. Będziesz mieć więcej czasu na refleksję, wypoczynek, sprawy duchowe, rozwój osobisty i poukładanie spraw uczuciowych. W pierwszej połowie roku korzystaj z przychylnej aury gwiazd. Dokończ ważne sprawy. Zacieśnij znajomości z ludźmi, którzy cię wspierają, a zdecydowanie unikaj tych, którzy cię krytykują i działają na twoją niekorzyść. W drugiej połowie roku zajmij się swoją kondycją, pogłębiaj przyjaźnie, rozwijaj pomysły i plany z poprzednich lat, bo teraz okażą się dochodowe.

Miłość

Wiosna sprzyja zawieraniu korzystnych znajomości, a lato szczęśliwym wydarzeniom dla domu i rodziny. W marcu i kwietniu uważaj, bo wpływ wojowniczego Marsa, który przebywać będzie w opozycji do twojego znaku, skłaniać cię będzie do słuchania niesprawdzonych plotek i snucia skomplikowanych miłosnych intryg. Lepiej stłuc talerz niż zacząć awanturę, która zakończy udany związek lub obiecującą znajomość. Poszukaj bratniej duszy i nie ukrywaj swoich emocji, a sprawy zaczną układać się po twojej myśli. Dzięki korzystnemu wpływowi planet od stycznia do kwietnia uda ci się zdobyć zaufanie, a nawet miłość kogoś, na kim od dawna ci zależy. Początek roku sprzyja wyjaśnianiu nieporozumień i wybaczaniu urazów w stałych związkach. Bądź wyrozumiały i wspaniałomyślny - każdy ma przecież prawo do drugiej szansy. Nie stawiaj jednak partnerowi zbyt twardych warunków do spełnienia. Jesienią samotne Skorpiony mają szansę na miłość dzięki Jowiszowi(od 10.10) i Wenus (od 7.11), które zagoszczą do waszego znaku. Poznawaj wtedy nowe osoby i miej na oku tych, którzy ci się naprawdę podobają - zazdrośni znajomi będą chcieli skorzystać na znajomości z tobą.

Praca i Finanse

Spostrzegawcze i uparte Skorpiony potrafią szybko odróżnić sprawy błahe od tych, które mogą przynieść im zysk. W nowe przedsięwzięcia zawodowe angażują się tylko wtedy, kiedy są pewne sukcesu. W 2017 roku najpierw rozważysz swoje szanse na awans i porozmawiasz z wpływowymi osobami, a potem spokojnie zabierzesz się do pracy. To, w co inwestowałeś w poprzednich latach, teraz zacznie przynosić dobre plony. Będziesz mógł także liczyć na swoich współpracowników. Nie miej im tylko za złe dawnych potyczek. Mars radzi ci, abyś w każdej dziedzinie poszukał nowych rozwiązań. Uda ci się zakończyć spory i konflikty z poprzednich lat, a w twoim miejscu pracy zapanuje życzliwa atmosfera. Chętnie skorzystasz także z rad i uwag, jakie będą mieli twoi bliscy. Rozmawiaj o swojej pracy z partnerem lub rodzicami, bo ich punkt widzenia może być dla ciebie bardzo inspirujący. Jesienią Jowisz wkroczy do twojego znaku i zapewni ci sukces w dziedzinach związanych z komunikacją, elektroniką, dalekimi podróżami, obcokrajowcami i wynalazkami. Będziesz ciągle myśleć o pieniądzach. Jowisz i Wenus szczególnie jesienią będą cię skłaniać do dużych wydatków, ale też przyniosą ci wielkie zyski. Rok sprzyja zdobywaniu większych pieniędzy, które chętnie przeznaczysz na domowe potrzeby, wystrój czy nawet zakup mieszkania. W bankach czy urzędach także spotkasz się z większym zrozumieniem, a także życzliwością. Dlatego z optymizmem popatrz w przyszłość, bo rok 2018 przyniesie ci sukcesy i spełnienie marzeń. W listopadzie i grudniu ubiegaj się o kredyty i pożyczki. Wtedy też uda ci się zakończyć pewną trudną i kosztowną sprawę.

Zdrowie

To będzie spokojny rok, jeśli tylko nie dasz się ponieść własnej hipochondrii lub nie posłuchasz osób, które lubią przesadzać na temat zdrowia. Jowisz sprawi, że co prawda trudno ci będzie schudnąć, ale o kondycję nie musisz się martwić. Odkryjesz w sobie niemałe pokłady energii dzięki sekstylowi Plutona, władcy twojego znaku. Najbardziej wypadkowe dni w roku to te, kiedy na twój znak będzie silnie działać planeta Mars: 10.03 - 21.04, 20.07 - 5.09 oraz 9.12 - 31.12. Nie przeceniaj wtedy swoich sił, nie prowadź zbyt szybko samochodu i uważaj, bo możesz być narażony na stłuczenia, bolesne upadki, zranienia, kontuzje i wypadki

Źródło: czary.pl

.:: Copyright © 2013-2017 WMsoft.pl All Rights Reserved. Modified by ::.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie ekartek bez zgody właściciela serwisu zabronione.

54.198.221.13 -> czas generowania strony: 0.00670099258423 sek.
ekartki | E Kartki | Kartki | Kartki świąteczne | Kartki Urodzinowe