Dzisiaj jest poniedziałek 17 czerwiec - 168 dzień roku, do końca pozostało 197 dni
Imieniny: Agnieszka, Izaura, Wolmar, Drogomysł, Radomił, Hipacy, Franciszek, Adrianna, Gundolf, Marcjan, Rajner, Adolf, Waleriana


LOGOWANIEREJESTRACJA


Ekartki kategorie


Na stronie 40 osób
Liczba ekartek : 14 133
Liczba wysłanych: 1 442 306
Wasze

ekartki

: 13 189
- publiczne: 12 631
- prywatne: 558
Średnia ocena : 4.85/5


Serwis kartki4you.pl jest CAŁKOWICIE DARMOWY
Nie pobieramy żadnych opłat za wysyłanie kartek.

wierszeHoroskop dla Skorpiona na 2019 rok


Przed tobą czas spieniężania pomysłów, projektów i osiągnięć z poprzedniego roku. Masz szansę osiągnąć stabilność finansową i w nowy, kreatywny sposób wykorzystasz majątek, oszczędności i zasoby, aby żyło ci się lepiej. Jedyny niestabilny miesiąc to styczeń, kiedy zaćmienie w znaku Lwa (21.01) w kwadraturze do twojego znaku może pokrzyżować twoje plany zawodowe lub sprawić, że zaczniesz się czegoś obawiać bez przyczyny. Przeczekaj niepewny moment i od lutego działaj pełną parą. Saturn w sekstylu otworzy cię na podróże, nowe hobby, naukę, poznawanie nowych ludzi. Przyniesie sukces w uczeniu się, zdobywaniu praktycznych umiejętności. Masz szansę poprawić relację z sąsiadami, dalekimi krewnymi i rodzeństwem. Umocnisz swoją pozycję, zaczniesz przekazywać swoją wiedzę innym, nauczysz się wielu pożytecznych rzeczy. Trygon Neptuna zapewni nowe hobby, rozwój artystycznych zdolności i intuicji. Sekstyl Plutona pomoże ci odzyskać wewnętrzną równowagę i pewność siebie oraz zapewni pomocnych ludzi. Opozycja Urana od 6 marca przyniesie zmiany w twoim otoczeniu, nowe szanse i przypływ życiowej energii.

Miłość

Wiosna sprzyja zawieraniu korzystnych znajomości, a lato szczęśliwym wydarzeniom w domu i rodzinie. Uran radzi ci, abyś w każdej dziedzinie poszukał nowych rozwiązań. Rozmawiaj o swojej pracy z partnerem lub rodzicami, bo ich punkt widzenia może być dla ciebie bardzo inspirujący. Jeśli jesteś singlem, poszukaj bratniej duszy i nie ukrywaj swoich emocji, a sprawy zaczną układać się po twojej myśli. Dzięki korzystnemu wpływowi planet uda ci się zdobyć zaufanie, a nawet miłość kogoś, na kim od dawna ci zależy.

Praca i Finanse

W twoim życiu od marca pojawią się nowi ludzie. Niekorzystne i trudne do utrzymania umowy, relacje czy zobowiązania mogą się nagle zakończyć. Patrz w przyszłość i nie oglądaj się za siebie. Coś musi się skończyć, żeby pojawiło się coś nowego. Będziesz mógł także liczyć na swoich współpracowników. Nie miej im tylko za złe dawnych pomyłek. Jedyny niestabilny miesiąc to styczeń, kiedy coś lub ktoś może pokrzyżować twoje plany zawodowe. To, w co inwestowałeś w poprzednich latach, teraz zacznie przynosić dobre plony. Rok sprzyja zdobywaniu większych pieniędzy, które chętnie przeznaczysz na domowe potrzeby, wystrój czy nawet zakup mieszkania. W bankach czy urzędach także spotkasz się z większym zrozumieniem, a także życzliwością. W listopadzie i grudniu ubiegaj się o kredyty i pożyczki. Wtedy też uda ci się zakończyć pewną trudną i kosztowną sprawę.

Uwagi

Skorpiony urodzone między 23 i 30 października będą pod silnym wpływem opozycji Urana, która zmieni ich podejście do związków, umów i relacji. W twoim życiu pojawią się nowi ludzie, jeśli jesteś samotny, spotkasz kogoś ważnego na swojej drodze. Niekorzystne i trudne do utrzymania umowy, relacje czy zobowiązania mogą się nagle zakończyć. Patrz w przyszłość i nie oglądaj się za siebie. Coś musi się skończyć, żeby pojawiło się coś nowego.

Korzystny czas: 1.01-6.01, 27.03- 19.04, 15.05-8.06, 3.07-27.07, 4.10-8.12.
Nerwowe dni: 14.02-30.03, 2.07-17.08, 19.11-31.12.

Źródło: czary.pl

.:: Copyright © 2013-2019 WMsoft.pl All Rights Reserved. Modified by ::.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie ekartek bez zgody właściciela serwisu zabronione.

54.152.38.154 -> czas generowania strony: 0.0363349914551 sek.
ekartki | Kartki Urodzinowe