Dzisiaj jest poniedziałek 22 kwiecień - 112 dzień roku, do końca pozostało 253 dni
Imieniny: Łukasz, Wanesa, Kajus, Teodor, Soter, Heliodor, Leonid, Leon, Leona


LOGOWANIEREJESTRACJA


Znajdź nas w Google+

Ekartki kategorie


Na stronie 59 osób
Liczba ekartek : 14 070
Liczba wysłanych: 1 423 962
Wasze

ekartki

: 13 126
- publiczne: 12 574
- prywatne: 552
Średnia ocena : 4.85/5


Serwis www.kartki4you.pl jest CAŁKOWICIE DARMOWY
Nie pobieramy żadnych opłat za wysyłanie kartek.
Horoskop dla Ryb na 2019 rok


Czeka cię bardzo twórczy rok. Możesz się spodziewać inspiracji i sukcesów na wielu polach. Dostaniesz szansę zarówno w karierze, jak w sprawach osobistych. Nie rezygnuj z niczego, co uważasz za wartościowe. To jest dobry czas na remont, przeprowadzkę, inwestycje w siebie, zdobycie zawodu czy umiejętności, które pomogą ci mieć więcej czasu dla bliskich, odnowienie kontaktów z krewnymi. Neptun cały czas przebywa w twoim znaku i ostrzega przed zbyt romantycznym podejściem do spraw życiowych. Uważaj na niespodziewane zmiany, ale i okazje, których warto wypatrywać w styczniu, czerwcu, sierpniu i wrześniu. Kwadratura Jowisza pomoże ci rozkręcić finanse i sprawy zawodowe oraz da szansę na szczęście w miłości i sprawach rodzinnych. Koniunkcja Neptuna sprawi, że będziesz podejmować decyzje pod wpływem intuicji i uczuć. Sekstyl Saturna zapewni pomoc przyjaciół, wyjście cało z kłopotów, powrót do zdrowia i osiągnięcie życiowej równowagi. To dobry rok na założenie rodziny, zbudowanie lub kupno domu, bezpieczne inwestycje, zarobienie na swoim hobby. Sekstyl Urana od 6 marca zapewni ożywienie, więcej energii życiowej i nowe inspiracje.

Miłość

W tym roku bardzo interesować będzie cię miłość i związane z nią sprawy. Jeśli jesteś samotny, to możesz wreszcie poznać właściwą osobę już w marcu i kwietniu. W twoim życiu pojawi się osoba, dla której gotowy będziesz wszystko zmienić. Jeśli jesteś zamężny, to twoja rodzina może się powiększyć! Pod wpływem Neptuna, który wciąż przebywa w twoim znaku, staniesz się też romantyczny i podatny na życzenia ukochanej osoby.

Praca i Finanse

Spełnisz swoje marzenia, jeśli tylko będziesz wytrwały! Sekstyl Urana od marca zapewni ci nowe perspektywy zawodowego rozwoju. Pamiętaj o swoich ambicjach i walcz o szczęście. Ktoś ważny stanie po twojej stronie. Nowościom i ryzykownym posunięciom zdecydowanie bardziej sprzyja druga połowa roku. Ostatnie dwa miesiące roku przyniosą ci szansę na niezwykłą podróż lub wygraną. Twoja sytuacja finansowa zacznie się stabilizować i poprawiać, ale nie rozpędzaj się jeszcze z inwestycjami i finansowym ryzykiem. Pieniądze zarobisz na sprawdzonych pomysłach i rozwiązaniach. Uda ci się spłacić większość długów. Nie zaciągaj jednak nowych, mimo że wiosną i latem odczujesz finansową poprawę. Dopiero w listopadzie i grudniu możesz pomyśleć o kredycie czy pożyczce na rozwój firmy czy własnych umiejętności.

Uwagi

Ryby urodzone między 4 i 10 marca będą pod silnym wpływem koniunkcji Neptuna na ich Słońce, muszą więc zacząć odróżniać sen od jawy i przemóc się, żeby nie wycofać się na cały rok z życia zawodowego czy towarzyskiego. Samotność nie będzie ci służyć. Podtrzymuj znajomości, angażuj się w relacje, które pomogą ci ocenić, co dla ciebie jest dobre, a co nie. Zanim podejmiesz ważną życiową decyzję pod wpływem silnych emocji, zasięgnij porady prawnika, księgowego czy wieloletniego przyjaciela, bo sam możesz mieć trudność z obiektywną oceną swojej sytuacji. Przełomowe pozytywne wydarzenia od drugiej połowy sierpnia do początku października.

Korzystny czas:1.01-6.01,10.02-16.04, 27.03- 19.04, 3.07-27.07, 21.08-13.09, 8.10-31.10. Nerwowe dni:31.03-15.05, 18.08-3.10.

Źródło: czary.pl

.:: Copyright © 2013-2019 WMsoft.pl All Rights Reserved. Modified by ::.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie ekartek bez zgody właściciela serwisu zabronione.

34.228.38.35 -> czas generowania strony: 0.0108768939972 sek.
ekartki | E Kartki | Kartki | E Kartki | Kartki Urodzinowe