Dzisiaj jest sobota 25 listopad - 329 dzień roku, do końca pozostało 36 dni
Imieniny: Erazm, Katarzyna, Tęgomir


LOGOWANIEREJESTRACJA


Znajdź nas w Google+

Ekartki kategorie


Na stronie 34 osób
Liczba ekartek : 13 172
Liczba wysłanych: 1 209 306
Wasze

ekartki

: 12 241
- publiczne: 11 695
- prywatne: 546
Średnia ocena : 4.84/5

kosmetyczka, fryzjer, salon

Serwis kartki4you.pl jest CAŁKOWICIE DARMOWY
Nie pobieramy żadnych opłat za wysyłanie kartek.

wierszeHoroskop dla Ryb na 2017 rok


Czeka cię rok próby. Przed tobą rok pracy i wytrwałości. Weź głęboki oddech i starannie zaplanuj cały rok. Saturn i Neptun wciąż działają silnie na twój znak i sprawiają, że każda decyzja i każdy krok będą miały ogromne znaczenie dla twojej przyszłości. Otworzą się przed tobą nowe możliwości. Bądź dzielny i trzymaj się z góry ustalonych planów. Saturn w kwadraturze do twojego znaku do 20.12 testować będzie twoje relacje z ludźmi. Twoja sytuacja finansowa zacznie się stabilizować i poprawiać, ale nie rozpędzaj się jeszcze z inwestycjami i finansowym ryzykiem do 20.12. Neptun w twoim znaku wciąż zmusza cię do poważnych reform. Trygon Jowisza jesienią zapewni ci wsparcie i pomoc osób, które zajmują się religią i duchowością. Wtedy też będziesz zbierać owoce swojej pracy. Sekstyl Plutona wywoła w tobie wyjątkowe emocje, które staną się początkiem ważnej relacji. Spokojnie i systematycznie weź się za porządki w finansach, zabierz się za niecierpiące zwłoki sprawy i rozlicz z zobowiązań wobec innych. Teraz nadszedł czas na zakończenie ważnego etapu i rozpoczęcie nowego. Nie ryzykuj jednak i nie porzucaj zaczętych spraw. Mimo chwilowych trudności masz szansę wygrać i wdrapać się na sam szczyt. Szczególnie ostrożne powinny być Ryby urodzone w trzeciej dekadzie znaku. Saturn będzie testował waszą cierpliwość, nie odpuszczajcie jednak i bądźcie konsekwentni, a w drugiej połowie roku czeka was nagroda.

Miłość

W tym roku bardzo interesować będzie cię miłość i związane z nią sprawy. Planeta Wenus sprawi, że od stycznia do kwietnia będziesz cieszyć się wielkim powodzeniem u płci przeciwnej. Jeśli jesteś samotny, to możesz wreszcie poznać właściwą osobę. Jesienne miesiące przyniosą ci niezwykłą miłosną szansę. W twoim życiu pojawi się osoba, dla której gotowy będziesz wszystko zmienić. Jeśli jesteś zamężny, to twoja rodzina może się powiększyć! Staniesz się też romantyczny i podatny na życzenia ukochanej osoby. Rybom w stałych związkach Neptun i Saturn sprzyjają stabilizacji uczuciowej i poważnym partnerskim decyzjom. Staniesz się odpowiedzialny i bardziej zdecydowany w relacjach z płcią przeciwną. Możesz jednak przeżywać rozterki i rozczarowanie partnerem, a także pokusę romansu i nagłego wycofania się ze wszystkich planów i obietnic. Za te wahania odpowiada Neptun, który działa koniunkcją na twój znak. Spróbuj rozważyć wszystkie za i przeciw, zanim podejmiesz radykalną decyzję.

Praca i Finanse

Wrażliwe i subtelne Ryby potrafią dbać o swoje interesy. Choć są życzliwe i uprzejme, w pracy stają się również wymagające i spostrzegawcze. W 2017 roku bądź czujny, bo drobne zmiany w pracy skończyć się mogą rewolucją. Pojawi się nowy szef, firma zmieni kierunek działalności, a ty będziesz musiał szybko zorientować się w jakim kierunku wiatr wieje. Bądź dobrej myśli, bo te zmiany wyjdą ci na dobre, a nowe obowiązki okażą się o wiele ciekawsze i inspirujące. Przy okazji uda ci się pozbyć części niechcianych obowiązków, znajdziesz dobrych pomocników i życzliwych doradców. Dbaj jednak o swój wizerunek i podejmuj tylko takie decyzje, co do których jesteś przekonany! Miej własne zdanie i nie zmieniaj go pod wpływem nacisków, spokojnie zmierzaj do wyznaczonego przez siebie celu. Jowisz dopiero jesienią wesprze cię trygonem, dlatego dobrze się zastanów, czego naprawdę chcesz. Spełnisz swoje marzenia, jeśli tylko będziesz wytrwały! Sekstyl Plutona zapewni ci nowe perspektywy zawodowego rozwoju. Pamiętaj o swoich marzeniach i walcz o swoje szczęście. Ktoś ważny stanie po twojej stronie! Nowościom i ryzykownym posunięciom zdecydowanie bardziej sprzyja druga połowa roku. Ostatnie trzy miesiące roku przyniosą ci szansę na niezwykłą podróż lub wygraną. Twoja sytuacja finansowa zacznie się stabilizować i poprawiać, ale nie rozpędzaj się jeszcze z inwestycjami i finansowym ryzykiem. Pieniądze zarobisz na sprawdzonych pomysłach i rozwiązaniach. Uda ci się spłacić większość długów. Nie zaciągaj jednak nowych, mimo że wiosną i latem odczujesz finansową poprawę. Dopiero w październiku, listopadzie i grudniu odczujesz finansową zwyżkę i możesz pomyśleć o kredycie czy pożyczce na rozwój firmy czy własnych umiejętności.

Zdrowie

Dbaj o siebie, nie dopuść do zdrowotnych zaniedbań, bo to one mogą stanąć na przeszkodzie nawet najambitniejszym pomysłom. Saturn wciąż silnie działa kwadraturą na twój znak, co najbardziej odczują osoby urodzone w trzecim dekanacie od 11 do 20 marca. Oszczędzaj siły, nie porywaj się na sportowe wyczyny. W tym roku nie pobijesz żadnych rekordów, a na pewno możesz nabawić się poważnych kontuzji. Dbaj o odpoczynek. Zanim podejmiesz radykalną decyzję o zmianie diety czy sposobu leczenia, skonsultuj się ze specjalistą.

Źródło: czary.pl

.:: Copyright © 2013-2017 WMsoft.pl All Rights Reserved. Modified by ::.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie ekartek bez zgody właściciela serwisu zabronione.

54.198.210.67 -> czas generowania strony: 0.00669813156128 sek.
ekartki | E Kartki | Kartki | Kartki świąteczne | Kartki Urodzinowe