Dzisiaj jest wtorek 12 grudzień - 346 dzień roku, do końca pozostało 19 dni
Imieniny: Adelajda, Edburga, Dagmara, Suliwuj, Paramon, Aleksander

Kartki4you -

Darmowe ekartki
  • Hasło:
  • Zapamiętaj mnie


Znajdź nas w Google+

Ekartki kategorie


Na stronie 43 osób
Liczba ekartek : 13 214
Liczba wysłanych: 1 216 594
Wasze

ekartki

: 12 282
- publiczne: 11 732
- prywatne: 550
Średnia ocena : 4.84/5

kosmetyczka, fryzjer, salon Samodzielne pozycjonowanie stron

Serwis www.kartki4you.pl jest CAŁKOWICIE DARMOWY
Nie pobieramy żadnych opłat za wysyłanie kartek.


wierszeHoroskop dla Raka na 2017 rok


Planety ośmielą cię do wielu pozytywnych zmian. Nie bój się, bo i tak ich nie unikniesz. Pluton, planeta transformacji i duchowej przemiany, znajduje się w opozycji do twojego znaku. Dzięki kwadraturze Jowisza nauczysz się wiele nowych i przydatnych rzeczy, które ugruntują twoją zawodową pozycję. Będziesz odważnie podchodzić do spraw zawodowych i finansowych. Kwadratura Urana i opozycja Plutona pomogą ci się odciąć od znajomości, które ciągną cię w dół. Trygon Neptuna zapewni ci inspirację i duchowy rozwój, a także świetne i skuteczne pomysły na rozwiązanie bieżących spraw i problemów.. Od października możesz spodziewać się ułatwień i pomocy ze strony wpływowych osób. Na wielu polach dużo się będzie działo, dostaniesz szansę zarówno w karierze, jak i w sprawach osobistych. Nie rezygnuj z niczego, policz pieniądze i odważnie realizuj swoje plany. To jest dobry rok na remont, przeprowadzkę, inwestycję w siebie, zdobycie nowego zawodu czy umiejętności, które pomogą ci mieć więcej czasu dla bliskich. W drugiej połowie roku masz szansę na odnowienie kontaktów z dalekimi krewnymi. Na sukces licz szczególnie w III i IX.

Miłość

Przed tobą wiele zmian. Pluton da ci szansę zobaczyć w nowym świetle związki z ludźmi. Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania. Nie podtrzymuj związku, który cię niszczy. Przeprowadź gruntowne zmiany i nie idź na kompromis. Nie możesz się w nieskończoność poświęcać dla innych. Czas z tym skończyć. W listopadzie i grudniu domagaj się swoich praw i nie ustępuj w sprawach naprawdę dla ciebie ważnych. Trygon Jowisza zapewni ci jesienią moc wzruszeń. Jeśli jesteś w stałym związku, razem znajdziecie nowe wspólne zainteresowania i poczujecie się młodzi i pełni sił. Samotne Raki mają szansę spotkać miłość swojego życia w czerwcu i sierpniu, kiedy Mars i Wenus będą wam sprzyjać. Twoje marzenia o nowym, stałym związku mogą się wreszcie spełnić. Wykorzystaj tę potężną dawkę energii na erotyczne eksperymenty.

Praca i Finanse

Poczujesz się na siłach, aby podjąć trudne wyzwania i wreszcie coś w swoim życiu zawodowym zmienić. Pluton da ci siłę do przekraczania własnych granic, ale i odwagi w wyrażaniu swoich poglądów. Powiedz głośno, co myślisz o kierunku, w jakim podąża twoja firma i o swoim w niej miejscu. Wiele ryzykujesz, ale i wiele możesz zyskać. Wiosną dobrze rozegrana rozmowa z szefem sprawi, że awansujesz i dostaniesz wreszcie to, na czym ci najbardziej zależy. Bądź silny, bo inaczej inni, odważniejsi od ciebie, zajmą twoje miejsce i dostaną to, o co ty od lat boisz się poprosić. To dobry rok, żeby skończyć studia czy kurs podnoszący zawodowe kwalifikacje. W wakacje i jesienią będziesz mistrzem dyplomacji. Sprawnie ominiesz zawodowe pułapki, bez trudu odróżnisz prawdziwych przyjaciół od fałszywych pochlebców. Twoja intuicja pomoże ci wybrać najlepsze propozycje i w porę dostrzec zawodowe szanse. Ludzie młodzi, a także osoby, które zostały właśnie przyjęte do firmy, okażą się dla ciebie bardzo dobrymi współpracownikami. Sukces przyjdzie ci łatwiej, niż w poprzednich latach, dlatego bądź aktywny i ufaj swoim zdolnościom! Jedyne, czego w tym roku może być mniej, to okazji do podróży czy szkoleń. Możesz być trochę zawiedziony nauczycielami lub wykładowcami, dlatego ostrożnie wybieraj dziedziny, jakich chcesz się uczyć. Coś może ci się szybko znudzić lub zwyczajnie zabraknie ci czasu na dodatkowe kursy. Nie wydaj od razu wszystkiego, co zarobiłeś w zeszłym roku. Planety nie będą uszczuplać twoich zasobów, ale też za specjalnie nie ułatwią ci zdobycia dużej ilości gotówki. Oszczędzaj i nie wydawaj pieniędzy bez potrzeby. W tym roku będzie się wokół ciebie kręcić dużo oszustów i naciągaczy, nie daj się więc skusić na okazje, promocje czy umowy, które obiecują złote góry. Jeśli rozsądnie będziesz zarządzać domowym budżetem, możesz liczyć na spokojny rok w finansach. Inni będą narzekać i brać kolejne kredyty, ty jednak poczekaj z takimi ważnymi krokami do jesieni. Od października do grudnia licz na duże zyski i dodatkowe wpływy.

Zdrowie

Kwadratura Jowisza i trygon Plutona zapewni ci szybką regenerację i powrót do zdrowia, jeśli w ostatnich latach cierpiałeś na jakąś chorobę. Bądź jednak ostrożny, bo Uran tworzy kwadraturę do twojego znaku. Uważaj podczas wakacji, nie siedź za długo na słońcu i nie pływaj w miejscach, które nie są bezpieczne. Od 31.07 do 26.08 grożą ci złamania, stłuczki i skaleczenia za sprawą Marsa, który przebywa w twoim znaku. Jesienią trygon Jowisza pomoże ci wrócić do formy.

Źródło: czary.pl


.:: Copyright © 2013-2017 WMsoft.pl All Rights Reserved. Modified by Acech ::.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie ekartek bez zgody właściciela serwisu zabronione.

54.163.209.109 -> czas generowania strony: 0.00689005851746 sek.
ekartki | E Kartki | Kartki | Kartki świąteczne | Kartki Urodzinowe