Dzisiaj jest poniedziałek 17 czerwiec - 168 dzień roku, do końca pozostało 197 dni
Imieniny: Agnieszka, Izaura, Wolmar, Drogomysł, Radomił, Hipacy, Franciszek, Adrianna, Gundolf, Marcjan, Rajner, Adolf, Waleriana


LOGOWANIEREJESTRACJA


Ekartki kategorie


Na stronie 41 osób
Liczba ekartek : 14 133
Liczba wysłanych: 1 442 304
Wasze

ekartki

: 13 189
- publiczne: 12 631
- prywatne: 558
Średnia ocena : 4.85/5


Serwis kartki4you.pl jest CAŁKOWICIE DARMOWY
Nie pobieramy żadnych opłat za wysyłanie kartek.

wierszeHoroskop dla Raka na 2019 rok


Przed tobą przełomowy rok, warto się do niego dobrze przygotować. Zaćmienia oraz wpływ Saturna i Plutona pokażą ci, że czas działać i zaangażować się w coś całkowicie. Planety pomogą ci zadbać nie tylko o wygodę w pracy, ale i o zdrowie. Przełomowe wydarzenia pod wpływem zaćmień w styczniu, lipcu i grudniu. 2019 rok to czas testowania ważnych relacji i umów. Saturn w opozycji do twojego znaku będzie narzucał więcej obowiązków w sprawach zawodowych i ograniczał rozrywki czy niepotrzebne wydatki. Konieczna jest więc dyscyplina finansowa, żeby nie uszczuplić swojego majątku. Jowisza w grudniu sprzyja poważnym inwestycjom w naukę, podróże, mieszkanie, kupno ziemi itp. Trygon Neptuna zapewni inspirację i pomysły, jak się rozwijać. Uran od stycznia do marca będzie motywował do zmian, ale radykalne zmiany i zaczynanie wszystkiego od nowa nie jest korzystne w tym roku. Jest to raczej rok próby dla trudnych relacji, nadwątlonych przyjaźni i niekorzystnych umów. Opozycja Plutona radzi być bezwzględnym i szybkim w egzekwowania swoich praw i korzyści.

Miłość

Przed tobą wiele zmian. Pluton w opozycji do twojego znaku da ci szansę zobaczyć w nowym świetle związki z ludźmi. Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania. Jeśli jesteś w stałym związku, razem znajdziecie nowe wspólne zainteresowania. Samotne Raki dzięki opiece Wenus mają szansę spotkać miłość swojego życia w lutym, kwietniu lub lipcu. Twoje marzenia o nowym, stałym związku mogą się wreszcie spełnić.

Praca i Finanse

Czeka cię przełomowy rok. Wpływy Saturna i Plutona pokażą ci, że czas działać i zaangażować się w coś całkowicie. Zadbaj o komfort pracy, nie żałuj pieniędzy na nowoczesny sprzęt i wygodne meble biurowe, zmień samochód lub laptopa, jeśli są to twoje narzędzia pracy. Czekają cię poważne decyzje, więcej pracy i odpowiedzialność, która nieraz może być ponad twoje siły. Skup się na tym, co najważniejsze, a pozostałe rzeczy sobie odpuść. W tym roku okaże się, bez czego nie możesz żyć, a co jest zbędnym balastem lub przyzwyczajeniem, które przesłania ci prawdziwe cele i potrzeby. Nie wydaj od razu wszystkiego, co zarobiłeś w zeszłym roku, kiedy bardzo sprzyjał ci Jowisz. Planety nie będą w tym roku uszczuplać twoich zasobów, ale też za specjalnie nie ułatwią ci zdobycia dużej ilości gotówki. Jeśli rozsądnie będziesz zarządzać domowym budżetem, możesz liczyć na spokojny rok w finansach. Inni będą narzekać i brać kolejne kredyty, ty jednak poczekaj z takimi ważnymi krokami do 2020 roku.

Uwagi

Raki urodzone między 2 i 14 lipca będą najsilniej odczuwać wpływ opozycji Saturna w tym roku. Będziesz zmuszony do oceny swoich relacji z ludźmi, weryfikacji znajomych, zastanowienia się, w jakim kierunku zmierza twój związek, kto ci pomaga, a kto nie. Zrób porządki w uczuciach, zastanów się, które umowy i znajomości przynoszą ci radość i korzyści, a które nie. Nie wahaj się zerwać tych relacji, które ci ciążą i nie przynoszą pożytku. Nie wszyscy będą ci przychyli, musisz więc w tym roku liczyć głównie na siebie. Raki urodzone między 12 i 17 lipca czeka opozycja Plutona do ich Słońca. Poczujesz, że musisz być silny w relacjach z ludźmi i nie możesz więcej ustępować i wycofywać się na z góry upatrzone pozycje w trudnych sytuacjach. Pluton doda ci sił, ale sprawi również, że będziesz wszystko o wiele bardziej emocjonalnie przeżywać. Twoje uczucia mogą być skrajne i nieraz nieadekwatne do sytuacji. Naucz się panować nad emocjami i nie pokazuj ich każdemu, a opanujesz każdy kryzys. Pod silnym wpływem Urana będą Raki urodzone między 20 i 22 lipca. Musisz się przyzwyczaić do huśtawki nastrojów, szalonych pomysłów i zmieniających się planów. Przystosuj się do zmian w otoczeniu, buntuj, jeśli coś ci się nie podoba, podejmuj ryzykowne decyzje, bo w tym roku ci się one opłacą. W uczuciach duże zmiany, możliwe zakochanie od pierwszego wejrzenia.

Korzystny czas: 1.01-6.01, 3.02-28.02, 27.03- 19.04, 4.06-26.06, 3.07-10.08, 8.10-31.10, 26.11-19.12.
Nerwowe dni: 1.01-13.02, 16.05-1.07, 4.10-18.11.

Źródło: czary.pl

.:: Copyright © 2013-2019 WMsoft.pl All Rights Reserved. Modified by ::.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie ekartek bez zgody właściciela serwisu zabronione.

54.152.38.154 -> czas generowania strony: 0.034924030304 sek.
ekartki | Kartki Urodzinowe