Dzisiaj jest poniedziałek 17 czerwiec - 168 dzień roku, do końca pozostało 197 dni
Imieniny: Agnieszka, Izaura, Wolmar, Drogomysł, Radomił, Hipacy, Franciszek, Adrianna, Gundolf, Marcjan, Rajner, Adolf, Waleriana


LOGOWANIEREJESTRACJA


Ekartki kategorie


Na stronie 48 osób
Liczba ekartek : 14 133
Liczba wysłanych: 1 442 304
Wasze

ekartki

: 13 189
- publiczne: 12 631
- prywatne: 558
Średnia ocena : 4.85/5


Serwis kartki4you.pl jest CAŁKOWICIE DARMOWY
Nie pobieramy żadnych opłat za wysyłanie kartek.

wierszeHoroskop dla Panny na 2019 rok


Dzięki pracowitości i zapobiegliwości dostaniesz w tym roku szansę od losu, którą warto wykorzystać, nawet jeśli będzie się wiązać z ryzykiem. Przed tobą bardzo dobry czas dla kariery, awansu i umocnienia zawodowej pozycji. Trudno ci będzie jednak połączyć obowiązki domowe i rodzinne z pracą, trzeba będzie czasami wybierać, co ważniejsze. Trygon Plutona zapewni ci pokłady sił życiowych i moc towarzyskich atrakcji. Teraz okaże się, że znajdziesz w sobie pokłady energii, aby przetrwać każdy kryzys i zdobyć to, do czego od dawna dążysz. Kwadratura Jowisza zapewni ci możliwość poszerzania wiedzy oraz podróże i inwestycje. To dobry czas na rozsądne inwestycje, leczenie i poprawę zdrowia. Trygon Saturna pomoże ci uzyskać życiową stabilność w sprawach zawodowych i materialnych. Trygon Urana od 6 marca da inspirację i nowe pomysły na hobby, podróże czy nowe dziedziny wiedzy. Opozycja Neptuna ostrzega przed ryzykownymi relacjami, niesprawdzonymi terapiami zdrowotnymi i oszustami, którzy obiecują gruszki na wierzbie. Najważniejszy i najowocniejszy czas to koniec sierpnia i wrzesień, kiedy Mars w twoim znaku utworzy wielki trygon z planetami w Byku i Koziorożcu i latawca z Neptunem. Wtedy działaj, zaczynaj nowe sprawy, domagaj się tego, co ci się należy i sięgaj po więcej. Najwięcej będzie się działo w styczniu, czerwcu, sierpniu i wrześniu.

Miłość

Zrób spokojny rachunek sumienia i spojrzyj wstecz na to, co się wydarzyło w zeszłym roku. Wnioski, jakie wyciągniesz, pomogą ci ulepszyć twój związek lub znaleźć osobę, z którą będziesz w związku dłużej niż kilka miesięcy. Wenus wiosną i latem pomoże ci zdobyć popularność i uwagę płci przeciwnej. Trygony Plutona, Urana i Marsa do twojego znaku sprawią, że spotkasz osobę, dla której postanowisz się zmienić. Dzięki niej będziesz w stanie porzucić zgubne nawyki czy nałogi i znów uwierzysz w siebie. Jeśli jesteś w stałym związku, czas pomyśleć o wspólnym oszczędzaniu lub o poważnej inwestycji w listopadzie i grudniu.

Praca i Finanse

Trygon Saturna pomoże ci uzyskać życiową stabilność w sprawach zawodowych i materialnych. Trygon Urana od marca da inspirację i nowe pomysły na hobby, podróże czy nowe dziedziny wiedzy. Ubiegaj się o pracę w zawodach związanych z szkoleniami i uczeniem, a także doradztwem i analizą danych. Teraz okaże się, że lata poświęcone na naukę i doszkalanie zaprocentują awansem lub lepszą, stabilniejszą pracą. Dzięki wsparciu Merkurego w sierpniu i wrześniu ostaniesz doceniony i nagrodzony przez przełożonych lub zdobędziesz nowe zlecenia i kontrakty. Narzuć sobie dużą finansową dyscyplinę, ponieważ w tym roku będziesz musiał zainwestować w naukę i kursy doszkalające. Nie żałuj na nowy sprzęt typu komputer czy profesjonalne narzędzia pracy. Jowisz będzie kusił do ciągłych inwestycji i wydatków, ale wszystko rób z umiarem. W grudniu twoja sytuacja finansowa się ustabilizuje.

Uwagi

Najsilniej wpływ Neptuna odczują Panny urodzone między 6 i 12 września. Możesz poczuć, że jesteś zagubiony, twoje cele życiowe przestały być atrakcyjne, że nic ci się nie chce i przestałeś zwracać uwagi na codzienne sprawy. To rok inspiracji duchowych, zajęcia się uczuciami i rodziną, a także zadbania o zdrowie. Nie podejmuj decyzji o całkowitym wycofaniu się z kariery czy zamieszkaniu w samotni na końcu świata, bo za kilka lat będziesz tego żałował. Wykorzystaj ten rok na odpoczynek, rozwijanie artystycznych i kreatywnych aktywności, a poczujesz, że Neptun dał ci coś cennego.

Korzystny czas: 3.02-28.02, 27.03- 19.04, 15.05-8.06, 21.08-13.09, 29.08-13.09, 26.11-19.12.
Nerwowe dni: 31.03-15.05, 18.08-3.10.

Źródło: czary.pl

.:: Copyright © 2013-2019 WMsoft.pl All Rights Reserved. Modified by ::.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie ekartek bez zgody właściciela serwisu zabronione.

54.152.38.154 -> czas generowania strony: 0.0102560520172 sek.
ekartki | Kartki Urodzinowe