Dzisiaj jest piątek 16 listopad - 320 dzień roku, do końca pozostało 45 dni
Imieniny: Ariel, Otmar, Aureliusz, Audomar, Niedamir, Piotr, Dionizy, Gertruda, Edmund, Patrokles


LOGOWANIEREJESTRACJA


Znajdź nas w Google+

Ekartki kategorie


Na stronie 51 osób
Liczba ekartek : 13 822
Liczba wysłanych: 1 338 030
Wasze

ekartki

: 12 881
- publiczne: 12 336
- prywatne: 545
Średnia ocena : 4.84/5

kosmetyczka, fryzjer, salon

Serwis kartki4you.pl jest CAŁKOWICIE DARMOWY
Nie pobieramy żadnych opłat za wysyłanie kartek.

wierszeHoroskop dla Lwa na 2018 rok


Przed tobą korzystny czas dla spraw uczuciowych, rozwijania hobby, podróży i zdobywania nowych umiejętności zawodowych. Kwadratura Jowisza od stycznia do początku listopada będzie cię kusić wydatkami i szybkimi kredytami, dlatego trzeba pilnować finansów i nie zadłużać się bez potrzeby. W listopadzie i grudniu nadejdzie dobry czas na inwestycje i zyski za sprawą harmonijnego trygonu Jowisza. Trygon Urana od stycznia do kwietnia oraz w listopadzie i grudniu zapewni ci ciekawe propozycje, inspirację i kreatywność, a także nowe perspektywy zawodowe. Kwadratura Urana od maja do października przyniesie zmiany w sprawach zawodowych, możliwość wyjazdu, przeprowadzki, zmianę otoczenia i zaczynania nowych projektów. To bardzo dobry rok na zmiany.Najsilniej wpływ kwadratury Urana od maja do listopada odczują Lwy urodzone między 22 i 26 lipca. Teraz ryzyko się opłaci, a okoliczności zmienią się na tyle, że będziesz mógł realizować ambitne plany. To dobry rok na przeprowadzkę, wyjazd, nowy związek, walkę o awans, założenie własnej firmy.

Miłość

Możesz stać się trochę zazdrosny o partnera. Pozwól drugiej osobie mieć własne zdanie i pamiętaj, że nie musisz mieć zawsze ostatniego słowa. Samotne Lwy będą w doskonałym humorze. Rok sprzyja wyjazdom, randkom, wielkim wyznaniom i namiętnościom. Szukaj partnera, z którym będziesz dzielił pasję i hobby, bo teraz sprzyja ci szczęście. W czerwcu i lipcu masz szansę na miłosne szczęście. Posłuchaj rady doświadczonej kobiety, bo ona pomoże ci wyjść z kłopotów i pokonać nieśmiałość.

Praca i Finanse

Teraz ryzyko się opłaci, a okoliczności zmienią się na tyle, że będziesz mógł realizować ambitne plany. To dobry rok na przeprowadzkę, wyjazd, nowy związek, walkę o awans, założenie własnej firmy. Wiadomość, na którą czekasz od dawna, teraz wreszcie dotrze do ciebie. Wykorzystaj ją dobrze, naucz się nowych umiejętności, dogaduj się z ludźmi. Praca w grupie będzie bardziej efektywna, zasięgaj więc porady i zaproś do współpracy kogoś bardziej doświadczonego od ciebie. Pewien stary pomysł teraz znajdzie czas na realizację. Nie wracaj jednak do tego, co kiedyś przyniosło ci stratę.

Zdrowie

Będziesz żył na wysokich obrotach, zadbaj więc o dobrą kondycję psychiczną i fizyczną. Zaplanuj dłuższy urlop, wysypiaj się, nie zarywaj nocy i trzymaj się planu dnia, a twój organizm będzie działał bez zarzutu. Uran od maja do listopada może sprawić, że będziesz narażony na stłuczenia, urazy, a nawet wypadki. Nie szalej więc na rowerze czy za kierownicą samochodu.

Korzystny czas: 13.06-5.09.
Nerwowe dni: 1-25.01, 16.03-12.08, 11.09-14.11

Źródło: czary.pl

.:: Copyright © 2013-2018 WMsoft.pl All Rights Reserved. Modified by ::.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie ekartek bez zgody właściciela serwisu zabronione.

54.147.142.16 -> czas generowania strony: 0.0100250244141 sek.
ekartki | E Kartki | Kartki | Kartki świąteczne | Kartki Urodzinowe