Dzisiaj jest sobota 25 listopad - 329 dzień roku, do końca pozostało 36 dni
Imieniny: Erazm, Katarzyna, Tęgomir


LOGOWANIEREJESTRACJA


Znajdź nas w Google+

Ekartki kategorie


Na stronie 34 osób
Liczba ekartek : 13 172
Liczba wysłanych: 1 209 306
Wasze

ekartki

: 12 241
- publiczne: 11 695
- prywatne: 546
Średnia ocena : 4.84/5

kosmetyczka, fryzjer, salon

Serwis kartki4you.pl jest CAŁKOWICIE DARMOWY
Nie pobieramy żadnych opłat za wysyłanie kartek.

wierszeHoroskop dla Koziorożca na 2017 rok


Przygotuj się na jazdę bez trzymanki. Przed tobą bardzo dynamiczny rok. Rozpoczyna się okres wielkich życiowych zmian. Saturn w trygonie pomoże ci utrwalić to, co udało ci się zdobyć i dokonać w zeszłym roku. Kwadratury Jowisza i Urana zapewnią ci odkrywcze pomysły, dzięki którym pokonasz konkurencję, chętniej będziesz podróżował. W każdej dziedzinie dużo spraw ruszy do przodu. Angażuj się w nowe przedsięwzięcia i nie rezygnuj z niczego, zanim nie spróbujesz. Koniunkcja Plutona narzuci ci finansowa dyscyplinę, da ci większą odpowiedzialność, ale i większe zyski. Sekstyl Neptuna pozwoli ci zbliżyć się do ważnej dla ciebie osoby. Spodziewaj się dobrego czasu dla kariery, awansu i umocnienia swojej pozycji. Trudno będzie ci jednak połączyć obowiązki domowe i rodzinne z pracą. Trzeba będzie czasami podejmować trudne decyzje, co jest w danym momencie ważniejsze. Czeka cię więcej wydatków, dlatego warto zrobić dobry kosztorys, biznesplan itp., aby niepotrzebnie nie zaciągać kredytu. Najwięcej będzie się działo w III i IX, wtedy korzystaj z nowych szans o okazji. Bądź ostrożny i nie podejmuj radykalnych decyzji w VI i VIII, bo mogą nie być dla ciebie korzystne.

Miłość

Czeka cię rok pełen nowych znajomości i towarzyskich atrakcji. Będziesz częściej zapraszany na różne imprezy, a współpracownicy będą się bardziej liczyć z twoim zdaniem. Zainwestuj w przyjaciół, pielęgnuj stare więzi i nawiązuj nowe relacje. Lato sprzyjać będzie zagranicznym podróżom i miłości. Samotni będą mieli wtedy szansę odnowić relację, na jakiej bardzo zależało im w przeszłości. Od wiosną i jesienią wojowniczy Mars doda ci sił. Zakończysz nieudane związki i rzucisz się w wir nowych flirtów i znajomości. W związkach nie obiecuj tego, czego nie zamierzasz dotrzymać. Ta prosta rada uchroni cię w styczniu i lutym od miłosnych i zawodowych kłopotów. Bliska osoba liczyć będzie na więcej zaangażowania z twojej strony. Nie zawiedź jej zaufania! Nie odkładaj na później zmian i reform, bo w listopadzie i grudniu słono zapłacisz za brak decyzji w odpowiednim czasie. Osoby samotne znajdą się w związku, który przewróci ich życie do góry nogami. Teraz albo nigdy - to twoja dewiza na ten rok.

Praca i Finanse

Poważne i zdyscyplinowanie Koziorożce są świetnymi pracownikami. Potrafią skoncentrować się na ważnych zadaniach, są lojalne i dobrze zorganizowane. W 2017 roku Uran i Jowisza bardzo Koziorożcom sprzyjają! Wydarzenia w pracy toczyć się będą spokojniejszym rytmem niż w ubiegłym roku. Będziesz miał więcej spokoju i czasu, aby uporać się z obowiązkami. Ktoś nieżyczliwy znajdzie sobie inne zajęcie, a atmosfera w pracy stanie się bardziej twórcza i sprzyjająca zgodnej współpracy. Największe korzyści odniesiesz w związku z przedsięwzięciami, jakie rozpocząłeś w roku 2016. Byłeś na szkoleniu, zdałeś ważny egzamin, poradziłeś sobie z trudnym projektem? Teraz spodziewaj się nagrody i uznania. Szczególnie osoby z autorytetem i starsze od ciebie będą pod wrażeniem twoich dokonań. Twoje doświadczenie zostanie docenione, będziesz miał szansę na awans lub podwyżkę. A jeśli dopiero zaczynasz zawodową drogę, możesz liczyć na dobry start! Czekają cię też zmiany i nowe życiowe decyzje. Stare przedsięwzięcia i nudne obowiązki przestaną cię teraz interesować. Nie żałuj tego, co było i z optymizmem popatrz w przyszłość. Wiosna sprzyja zmianie stanowiska, nowym projektom i ambitnym wyzwaniom. Jesienią twoje plany i zawodowe intrygi zaczną się powoli realizować. Bądź konsekwentny i nie cofaj się nawet wtedy, kiedy okaże się, że tylko ty wierzysz w to, że uda ci się zdobyć nowy zawód czy przekonać szefa do swoich pomysłów. Merkury sprzyja handlowym transakcjom, służbowym podróżom i podpisywaniu umów w dniach: 1-4.01, 12.01-7.02, 31.03-20.04, 21.06-6.07, 26.07-31.08. Nie musisz w tym roku zbytnio martwić się o sprawy finansowe, bo będziesz miał dobrą rękę do pieniędzy. Wykorzystaj w tym roku okazję do zrobienia dobrej inwestycji. Powiodą się większe zakupy, dotyczące samochodu lub mieszkania. Początek roku sprzyja gromadzeniu pieniędzy na lokatach i inwestowaniu we własne hobby lub biznes. W lecie i na jesieni spodziewaj się zysków z zeszłorocznych inwestycji. Jeśli masz więcej pieniędzy na inwestycje, skupuj ziemię, bo w przyszłości przyniesie ci ona fortunę. W październiku i listopadzie zacznij oszczędzać, bo w przyszłym roku będziesz potrzebować gotówki na sprawy domowe. Za sprawą Saturna w grudniu mogą pojawić się nieprzewidziane wydatki.

Zdrowie

Jowisz będzie sprzyjał dobrej kondycji i odporności na choroby. Wzmacniaj swój organizm witaminami i zdrowymi jedzeniem, a wszystko będzie dobrze. W drugiej połowie roku twoja kondycja szybko się poprawi, zregenerujesz siły i poczujesz się lepiej. Nie grożą ci zdrowotne kłopoty. Możesz odwiedzać dentystę, a także robić kontrolne badania. Wenus wiosną sprzyja dbaniu o skórę i włosy, nakładaj maseczki i nie żałuj czasu na wizytę u fryzjera.

Źródło: czary.pl

.:: Copyright © 2013-2017 WMsoft.pl All Rights Reserved. Modified by ::.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie ekartek bez zgody właściciela serwisu zabronione.

54.198.210.67 -> czas generowania strony: 0.0092658996582 sek.
ekartki | E Kartki | Kartki | Kartki świąteczne | Kartki Urodzinowe