Dzisiaj jest piątek 16 listopad - 320 dzień roku, do końca pozostało 45 dni
Imieniny: Ariel, Otmar, Aureliusz, Audomar, Niedamir, Piotr, Dionizy, Gertruda, Edmund, Patrokles


LOGOWANIEREJESTRACJA


Znajdź nas w Google+

Ekartki kategorie


Na stronie 51 osób
Liczba ekartek : 13 822
Liczba wysłanych: 1 338 030
Wasze

ekartki

: 12 881
- publiczne: 12 336
- prywatne: 545
Średnia ocena : 4.84/5

kosmetyczka, fryzjer, salon

Serwis kartki4you.pl jest CAŁKOWICIE DARMOWY
Nie pobieramy żadnych opłat za wysyłanie kartek.

wierszeHoroskop dla Koziorożca na 2018 rok


Czeka cię przełomowy rok. Saturn w twoim znaku zodiaku pomoże ci zrealizować ambicje. Skup się na karierze i porządkach w życiu uczuciowym. Zostaną ci powierzone ważne zadania i sprawy, od których zależeć będzie twoja przyszłość. Czas działać, inaczej zostaniesz w tyle. Nie możesz w nieskończoność odwlekać wzięcia się za te sprawy, do których uważasz, że jeszcze nie dojrzałeś. Podejmuj ważne decyzje, startuj w konkursach o lepsze stanowisko, walcz o swoje, nie odkładaj niczego na później. Spłać długi i zobowiązania wobec innych, inaczej cię jeszcze bardziej wyniszczą. W relacjach zdecyduj się na śmiały krok, inaczej przegapisz najważniejszy moment i potem będziesz żałował. Działaj rozważnie, ale nie cofaj się przed niczym i nie zrażaj się początkowymi trudnościami. Saturn, władca twojego znaku, da ci siłę, aby zdobyć szczyt góry, na którą od kilku lat się wspinasz. Dbaj o równowagę ciała i umysłu, ćwicz jogę, spaceruj, chodź na masaż, zrelaksuj się od czasu do czasu. Jowisz w sekstylu od stycznia do początku listopada doda ci sił i pomoże uzyskać finansową równowagę. Sekstyl Neptuna zapewni ci wsparcie przyjaciół, znajomych i krewnych. Uran w kwadraturze od stycznia do kwietnia oraz w listopadzie i grudniu przyniesie dużo nowych propozycji i skłoni cię do szybkiego działania. Koniunkcja Plutona wciąż każe ci walczyć o swoje i kształtuje twoją siłę woli oraz charakter.Najsilniej wpływ koniunkcji Saturna w tym roku odczują Koziorożce urodzone między 21 i 31 grudnia. Bądź cierpliwy, oszczędzaj, podejmuj szybkie decyzje dotyczące kariery, poczuj, że zasłużyłeś na to, na co pracowałeś przez ostatnie siedem lat i sięgnij po to. Oszczędzaj siły, zrób badania kontrolne, odpoczywaj i pod żadnym pozorem nie rezygnuj w tym roku z urlopu. Koziorożce urodzone między 14 i 20 stycznia będą pod wpływem kwadratury Urana na ich Słońce. Spodziewaj się dużych zmian, łap nowe okazje i nie narzekaj, że musisz się czegoś od nowa nauczyć. Poczujesz nadmiar energii, więcej się więc ruszaj, a jeśli będziesz mieć problemy ze snem, zacznij uprawiać jakiś sport, a organizm się odwdzięczy za zdrową porcję ruchu. Koziorożce urodzone między 8 i 12 stycznia będą pod silnym wpływem koniunkcji Plutona do ich urodzeniowego Słońca. To czas walki o swoje, realizacji ambicji, walki z konkurencją i nieustępliwej realizacji planów. Nie bój się i walcz o swoje, a zakończysz rok z dużymi sukcesami. Dbaj tylko o zdrowie i rozładowuj silne emocje, jakie w tym roku będą ci towarzyszyć.

Miłość

Podejmuj odważne decyzje, nie zwlekaj z działaniem i mów głośno o swoich uczuciach. Plotki i niedomówienia mogą pogorszyć twoje relacje z pewną ważną dla ciebie osobą, dlatego uważaj na słowa. Zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować uczuciowe straty. Weź się w garść, sam pokieruj zmianami, a nawet z trudnej sytuacji uda się wyjść bez szwanku. To dobry rok na założenie rodziny i ślub. Nie musisz więcej być sam.

Praca i Finanse

Musisz poważnie podejść do propozycji, które dostaniesz w tym roku. Uważaj jednak, żeby nie wziąć na siebie więcej niż jesteś w stanie udźwignąć. Dostaniesz ważne zadanie lub odpowiedzialne stanowisko. Nie powinieneś się za długo wahać, bo nawet jeśli za nowymi zadaniami nie będą szły duże pieniądze, twoja sytuacja w tym roku się na tyle ustabilizuje, że w kolejnych latach będziesz mógł zgarnąć duże profity z tego, co zrobiłeś w tym roku. Zachowaj spokój i nie podejmuj ryzykownych decyzji w dniach 16.03-15.05, 13.08 - 10.09, a twoje plany nie będą zagrożone.

Zdrowie

Uważaj na zdrowie, wsłuchaj się w to, co podpowiada ci twój organizm i spełnij jego żądania, a nie czekają cię niemiłe niespodzianki. Zadbaj o kręgosłup, wysypiaj się, zapewnij sobie minimalną dawkę ruchu i nie siedź cały dzień przed monitorem komputera czy telewizora. Jeśli coś ci dolega, zacznij się leczyć, bo samo nie przejdzie, a Saturn w tym roku może pogorszyć twój stan zdrowia i obniżyć odporność organizmu. Pamiętaj, profilaktyka przede wszystkim!

Korzystny czas: 1-30.01.
Nerwowe dni: 16.03-15.05, 13.08 - 10.09.

Źródło: czary.pl

.:: Copyright © 2013-2018 WMsoft.pl All Rights Reserved. Modified by ::.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie ekartek bez zgody właściciela serwisu zabronione.

54.147.142.16 -> czas generowania strony: 0.00646305084229 sek.
ekartki | E Kartki | Kartki | Kartki świąteczne | Kartki Urodzinowe