Dzisiaj jest poniedziałek 22 kwiecień - 112 dzień roku, do końca pozostało 253 dni
Imieniny: Łukasz, Wanesa, Kajus, Teodor, Soter, Heliodor, Leonid, Leon, Leona


LOGOWANIEREJESTRACJA


Znajdź nas w Google+

Ekartki kategorie


Na stronie 60 osób
Liczba ekartek : 14 070
Liczba wysłanych: 1 423 962
Wasze

ekartki

: 13 126
- publiczne: 12 574
- prywatne: 552
Średnia ocena : 4.85/5


Serwis www.kartki4you.pl jest CAŁKOWICIE DARMOWY
Nie pobieramy żadnych opłat za wysyłanie kartek.
Horoskop dla Koziorożca na 2019 rok


Skup się na karierze i porządkach w życiu uczuciowym. Saturn wciąż przemierza twój znak i pomaga ci zrobić wielkie porządki. 2 grudnia Jowisz wkroczy do twojego znaku i pomoże ci zdobyć to, nad czym pracujesz od lat. W 2019 roku zostaną ci powierzone ważne zadania i sprawy, od których zależeć będzie twoja przyszłość. Czas więc działać i już teraz dobrze się przygotować na zyskowny i pełen sukcesów 2020 rok, inaczej zostaniesz w tyle. Nie możesz w nieskończoność odwlekać wzięcia się za te sprawy, do których uważasz, że jeszcze nie dojrzałeś. Podejmuj ważne decyzje, startuj w konkursach o lepsze stanowisko, walcz o swoje, nie odkładaj niczego na później. Spłać długi i zobowiązania wobec innych, inaczej cię jeszcze bardziej wyniszczą. W relacjach zdecyduj się na śmiały krok, inaczej przegapisz najważniejszy moment i potem będziesz żałował. Jowisz w twoim znaku w grudniu doda ci sił i pomoże uzyskać finansową równowagę. Sekstyl Neptuna zapewni ci wsparcie przyjaciół, znajomych i krewnych. Uran w kwadraturze od stycznia do 6 marca przyniesie dużo nowych propozycji i skłoni cię do szybkiego działania. Koniunkcja Plutona wciąż każe ci walczyć o swoje i kształtuje twoją siłę woli oraz charakter. Uważaj na niespodzianki i zmianę planów szczególnie w sprawach zawodowych i rodzinnych, które mogą nastąpić pod wpływem zaćmień w styczniu, lipcu i grudniu..

Miłość

Czeka cię rok pełen nowych znajomości i towarzyskich atrakcji. Będziesz częściej zapraszany na różne imprezy, a współpracownicy będą się bardziej liczyć z twoim zdaniem. Zainwestuj w przyjaciół, pielęgnuj stare więzi i nawiązuj nowe relacje. Lato sprzyjać będzie zagranicznym podróżom i miłości. Samotni będą mieli wtedy szansę odnowić relację, na jakiej bardzo zależało im w przeszłości. Miłosne okazje za sprawą Wenus pojawią się w lutym, lipcu, listopadzie i grudniu. Unikaj radykalnych decyzji w styczniu i lipcu..

Praca i Finanse

Czas na wielkie porządki i reorganizację. Rozpoczętych w zeszłym roku zmian nie uda się zatrzymać. Dostosuj się do nowych okoliczności. W pracy nie rezygnuj z własnych korzyści. Upewnij się, czy pewna bezradna osoba nie jest zwyczajnym leniem! Pluton w twoim znaku doda ci odwagi i determinacji w działaniu. Rób to, co uważasz za stosowne i wreszcie pozbądź się niepotrzebnych spraw i znajomości. Ważne rzeczy załatwiaj od sierpnia do grudnia, bo wtedy szczęście sprzyja ci najbardziej. Nie musisz w tym roku zbytnio martwić się o sprawy finansowe, bo będziesz miał dobrą rękę do pieniędzy i kupowania tanio tego, co już niedługo zyska na wartości. Wykorzystaj w tym roku okazję do zrobienia dobrej inwestycji. Początek roku sprzyja gromadzeniu pieniędzy na lokatach i inwestowaniu we własne hobby lub biznes. Latem i jesienią spodziewaj się zysków z wieloletnich inwestycji. W grudniu spodziewaj się korzystnych propozycji i przypływu gotówki.

Uwagi

Najsilniej wpływ koniunkcji Saturna w tym roku odczują Koziorożce urodzone między 1 i 12 stycznia. Bądź cierpliwy, oszczędzaj, podejmuj szybkie decyzje dotyczące kariery, poczuj, że zasłużyłeś na to, na co pracowałeś przez ostatnie siedem lat i sięgnij po to. Oszczędzaj siły, zrób badania kontrolne, odpoczywaj i pod żadnym pozorem nie rezygnuj w tym roku z urlopu. Koziorożce urodzone między 18 i 20 stycznia będą do 6 marca pod wpływem kwadratury Urana na ich Słońce. Spodziewaj się dużych zmian, łap nowe okazje i nie narzekaj, że musisz się czegoś od nowa nauczyć. Poczujesz nadmiar energii, więcej się więc ruszaj, a jeśli będziesz mieć problemy ze snem, zacznij uprawiać jakiś sport, a organizm się odwdzięczy za zdrową porcję ruchu. Koziorożce urodzone między 10 i 14 stycznia będą pod silnym wpływem koniunkcji Plutona do ich urodzeniowego Słońca. To czas walki o swoje, realizacji ambicji, walki z konkurencją i nieustępliwej realizacji planów. Nie bój się i walcz o swoje, a zakończysz rok z dużymi sukcesami. Dbaj tylko o zdrowie i rozładowuj silne emocje, jakie w tym roku będą ci towarzyszyć.

Korzystny czas: 5.01-23.01, 3.02-28.02, 15.05-8.06, 3.07-27.07, 21.08-13.09, 26.11-19.12 , 29.12-31.12.
Nerwowe dni:1.01-13.02, 16.05-1.07, 4.10-18.11.

Źródło: czary.pl

.:: Copyright © 2013-2019 WMsoft.pl All Rights Reserved. Modified by ::.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie ekartek bez zgody właściciela serwisu zabronione.

34.228.38.35 -> czas generowania strony: 0.00651383399963 sek.
ekartki | E Kartki | Kartki | E Kartki | Kartki Urodzinowe