Dzisiaj jest wtorek 12 grudzień - 346 dzień roku, do końca pozostało 19 dni
Imieniny: Adelajda, Edburga, Dagmara, Suliwuj, Paramon, Aleksander

Kartki4you -

Darmowe ekartki
  • Hasło:
  • Zapamiętaj mnie


Znajdź nas w Google+

Ekartki kategorie


Na stronie 43 osób
Liczba ekartek : 13 214
Liczba wysłanych: 1 216 594
Wasze

ekartki

: 12 282
- publiczne: 11 732
- prywatne: 550
Średnia ocena : 4.84/5

kosmetyczka, fryzjer, salon Samodzielne pozycjonowanie stron

Serwis www.kartki4you.pl jest CAŁKOWICIE DARMOWY
Nie pobieramy żadnych opłat za wysyłanie kartek.


wierszeHoroskop dla Byka na 2017 rok


Czas dorosnąć i podjąć poważne życiowe decyzje. Uporządkujesz swoje życie i będziesz się cieszyć spokojem i dostatkiem. Za sprawą trygonu Plutona odkryjesz w sobie prawdziwą moc. Sekstyl Neptuna pomoże ci rozwinąć artystyczne zdolności, na których nawet zaczniesz zarabiać, zapewni ci intuicję i wyczucie w sprawach osobistych, a także przebojowość w życiu zawodowym. Mars i Wenus zapewnią pomoc przyjaciół i niepowtarzalne miłosne okazje. Jowisz od 10 października postawi na twojej drodze pomocnych ludzi i finansowe okazje, dzięki którym jesień przyniesie ci zyski i sukcesy. W pierwszej połowie roku nie ryzykuj. Rozwijaj pomysły, plany i projekty z zeszłego roku, teraz wszystko będzie szło po twojej myśli. Skup się na wygodzie i komforcie, wprowadź ułatwienia w miejscu pracy, zastanów się nad doborem lepszych współpracowników i pomocników zarówno w pracy, jak i w domu. Zbieraj siły przez cały rok, bo jesienią los się do ciebie uśmiechnie.

Miłość

Zapowiada się wyjątkowy rok! Wenus i Mars, planety miłości, partnerstwa i erotyki, przebywać będą wiosną i latem w twoim znaku zodiaku. Wykorzystaj dobrze ten czas, ludzie będą cię postrzegali jako bardziej atrakcyjną i ponętną osobę niż zwykle. Spotkasz wtedy na swojej drodze wyjątkową osobę - nie daj jej zniknąć z twojego życia! Jeżeli już kogoś masz, daj mu jeszcze jedną szansę, aby pokazał, jak bardzo mu na tobie zależy. Cały rok będziesz przebierać w ofertach. Koło wakacji lepiej się jednak już zdecydować, bo miłosna loteria nie będzie trwać wiecznie. Byki, które starają się o dziecko, mają największe szanse na poczęcie w miesiącach, kiedy Jowisz działa na ich Słońce: od 6.06 do 5.07. Byki w stałych związkach mogą idealizować swojego partnera i nie dostrzegać jego wad, a co gorsza, jego prawdziwego oblicza. Zanim zdecydujesz się na otwarcie wspólnego konta, inwestycję czy ślub, posłuchaj mądrych i życzliwych rad przyjaciół i rodziny. Oni w tym roku dostrzegą więcej, niż ty przez swoje różowe okulary.

Praca i Finanse

Wenus w pierwszej połowie roku umożliwi ci przebicie się wyżej i dotarcie na zawodowy szczyt. Będzie to jednak bardzo ryzykowna droga. Dlatego wszystkie umowy i obietnice przełożonych czy wspólników staraj się od razu potwierdzać na piśmie. Korzystna opozycja Jowisza jesienią pozwoli ci na sfinalizowanie długofalowych planów i projektów oraz osadzenie się na stanowisku, na którym od niedawna jesteś. Jako spokojny i cierpliwy Byk zazwyczaj powoli pniesz się po szczeblach zawodowej kariery. Jeśli jednak nie jesteś zadowolony z pensji, trudno oczekiwać od ciebie wielkiego wysiłku. W 2017 roku nie musisz martwić się o karierę, bo wszystkie ważne dla ciebie sprawy zmierzać będą do szczęśliwego finału. Bądź ambitny i ufaj swoim umiejętnościom. Poczujesz się potrzebny, a twoje doświadczenia będą drogowskazem dla innych. Jeśli szukasz lepszej posady, bądź aktywny. Neptun pomoże ci świetnie wypaść podczas rozmów kwalifikacyjnych. Być może okaże się, że pewna ważna osoba jest twoim znajomym ze szkoły lub studiów? Drzwi, które dotychczas były dla ciebie zamknięte, w 2017 roku staną przed tobą otworem. Jeśli marzysz o awansie, bądź bardziej aktywny. Jesienią Jowisz pomoże ci zdobyć dokładnie to, na czym ci zależy. Nie obawiaj się nowych zadań, z optymizmem patrz w przyszłość. Możesz mieć mniej czasu na odpoczynek, a w połowie roku narzekać na zmęczenie. Odpoczniesz za rok, teraz zdobywaj większe pieniądze i większe doświadczenie. Przygotuj się na duże przypływy i duże odpływy pieniędzy przez cały rok. Nie ryzykuj więc nadmiernie. Jowisz sprzyja zdobywaniu gotówki i łapaniu dodatkowych zleceń z pomocą przyjaciół lub za granicą. Jeśli zastanawiasz się, w co ulokować pieniądze, kup ziemię, działkę lub nieruchomość. Mimo ogólnej sytuacji na rynku bardzo szybko okaże się, że była to dla ciebie świetna inwestycja.

Zdrowie

Pluton w trygonie zapewni ci trwałą poprawę kondycji. Jowisz może spowodować zachwiania wagi, ale dzięki dyscyplinie dasz sobie z tym radę. Weź się za siebie i nie zapominaj o rutynowych badaniach lekarskich. Nie bagatelizuj niepokojących objawów i skonsultuj się z kilkoma lekarzami, zanim ustalisz, co ci dolega. Nie przeceniaj swoich sił i nie szarżuj na drodze między 10.03 i 21.04, kiedy Mars przebywa w znaku Byka oraz od 20.07 do 5.09 i od 9.12 do 31.12, kiedy jest on w kwadraturze do twojego znaku. Będziesz wtedy bardziej narażony na stłuczenia, skaleczenia, złamania, a także wypadki.

Źródło: czary.pl


.:: Copyright © 2013-2017 WMsoft.pl All Rights Reserved. Modified by Acech ::.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie ekartek bez zgody właściciela serwisu zabronione.

54.163.209.109 -> czas generowania strony: 0.00927495956421 sek.
ekartki | E Kartki | Kartki | Kartki świąteczne | Kartki Urodzinowe