Dzisiaj jest poniedziałek 17 czerwiec - 168 dzień roku, do końca pozostało 197 dni
Imieniny: Agnieszka, Izaura, Wolmar, Drogomysł, Radomił, Hipacy, Franciszek, Adrianna, Gundolf, Marcjan, Rajner, Adolf, Waleriana


LOGOWANIEREJESTRACJA


Ekartki kategorie


Na stronie 38 osób
Liczba ekartek : 14 133
Liczba wysłanych: 1 442 307
Wasze

ekartki

: 13 189
- publiczne: 12 631
- prywatne: 558
Średnia ocena : 4.85/5


Serwis kartki4you.pl jest CAŁKOWICIE DARMOWY
Nie pobieramy żadnych opłat za wysyłanie kartek.

wierszeHoroskop dla Bliźniąt na 2019 rok


Dobry humor i nowi ludzie sprawią, że w twoim życiu zagości radość i pojawią się nowe okazje, na które od dawna czekasz. Jowisz w opozycji uczyni twoje życie jeszcze bardziej interesującym i barwnym. Uda się współpraca z ludźmi, uzyskasz wsparcie i pomoc. Będziesz miał łatwość w dogadywaniu się z innymi, dlatego to świetny czas dla spraw uczuciowych, zakładania spółek i korzyści z relacji. Łatwiej będzie o ugodę i zakończenie trudnych sądowych czy prawnych sporów. Sekstyl Urana od stycznia do 6 marca zapewni nową energię i chęć zmodernizowania każdej dziedziny życia - od domu przez garderobę i dietę po sprawy zawodowe. Kwadratura Neptuna ostrzega tylko przed zbytnim optymizmem i ufnością w sprawach finansowych, zaleca także ostrożność w sprawach zdrowotnych. Do grudnia Jowisz w opozycji przyniesie korzystne umowy, więcej pieniędzy i nowe perspektywy zawodowe. Pojawią się świetne okazje do rozwoju biznesowego i zawodowego, inwestycji, szczególnie w czerwcu i listopadzie.

Miłość

Jowisz od stycznia do listopada będzie ci sprzyjał w miłości i ożywi twoje życie towarzyskie. Skorzystaj z jej dobroczynnego działania, szczególnie jeśli jesteś samotny i szukasz swojej drugiej połówki. W marcu, czerwcu lub wrześniu na pewno spotkasz kogoś wyjątkowego, z kim stworzysz niepowtarzalny związek. Największe szczęście w miłości masz do znajomości zawartych za granicą lub w miejscach związanych z wyższą nauką: na uniwersytetach, specjalistycznych szkoleniach czy dokształcających kursach. Bliźnięta w stałych związkach powinny podjąć poważne decyzje partnerskie.

Praca i Finanse

Zdobądź się w tym roku na więcej - przecież cię na to stać. Jesteś bardzo utalentowaną osobą, czas pokazać wszystkim, co naprawdę jesteś wart. Skup się na jednym z wielu talentów, jakie posiadasz i zacznij go wiosną rozwijać. Bardzo szybko okaże się, że dzięki temu zdobędziesz upragniony awans lub dodatkowe pracownicze przywileje. Uran przyniesie ci nowe szanse, ale jego wpływ sprawi, że możesz być czasami zbyt niecierpliwy, a także wybuchowy. Na wszystkie wydarzenia postaraj się reagować spokojnie, a przede wszystkim trzymaj się z daleka od intrygantów! Do listopada Jowisz przyniesie ci korzystne umowy, więcej pieniędzy i nowe perspektywy zawodowe. Powoli zaczniesz się wydobywać z długów i finansowych zaległości. Jowisz zapewni ci okazję do zarobienia dodatkowej gotówki, a nawet możliwość dużej wygranej. Nie zachłystuj się jednak od razu większym stanem konta. Pamiętaj, żeby spłacić na czas długi i raty kredytów. Zaoszczędź choć trochę z tego, co zarobisz więcej. Kwadratura Neptuna ostrzega tylko przed zbytnim optymizmem i ufnością w sprawach finansowych w styczniu, czerwcu i wrześniu.

Uwagi

Na silny wpływ Neptuna muszą przygotować się Bliźnięta urodzone między 4 i 9 czerwca. To będzie rok duchowych inspiracji, romantycznych uniesień, ale i mniejszych atrakcji towarzyskich i niechęci do podróży. Uczucia, emocje i związki staną się najważniejsze w życiu tych Bliźniąt. Nie jest to dobry czas na radykalne i ryzykowne decyzje zawodowe, finansowe i uczuciowe. Inspiruj innych, rozwijaj swoje artystyczne i duchowe talenty, znajdź swoją drugą połówkę!

Korzystny czas: 7.01-2.02, 1.03-25.03,, 21.05-3.06, 9.06-2.07, 14.09-7.10, 1.11-25.11, 20.12-31.12.
Nerwowe dni:31.03-15.05, 18.08-3.10.

Źródło: czary.pl

.:: Copyright © 2013-2019 WMsoft.pl All Rights Reserved. Modified by ::.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie ekartek bez zgody właściciela serwisu zabronione.

54.152.38.154 -> czas generowania strony: 0.00674104690552 sek.
ekartki | Kartki Urodzinowe