Dzisiaj jest czwartek 15 listopad - 319 dzień roku, do końca pozostało 46 dni
Imieniny: Alfons, Idalia, Leopold, Leopoldyna, Roger, Albert, Przybygniew, Artur


LOGOWANIEREJESTRACJA


Znajdź nas w Google+

Ekartki kategorie


Na stronie 41 osób
Liczba ekartek : 13 822
Liczba wysłanych: 1 337 918
Wasze

ekartki

: 12 881
- publiczne: 12 336
- prywatne: 545
Średnia ocena : 4.84/5

kosmetyczka, fryzjer, salon

Serwis kartki4you.pl jest CAŁKOWICIE DARMOWY
Nie pobieramy żadnych opłat za wysyłanie kartek.

wierszeHoroskop dla Barana na 2018 rok


Czas na poważne sprawy. Kwadratura Saturna zwróci twoją uwagę na sprawy kariery, zdrowia i pozycji w świecie. Czekają cię ważne zadania i obowiązki, poważne propozycje, trudny, ale konieczny wybór, który zapewni sukces i stabilną pozycję, awans, ale również testowanie sił. Nie jest to korzystny rok na pochopne zmiany i zaczynanie wszystkiego od nowa. Od stycznia do kwietnia Uran w twoim znaku kusi do zmian, ale musisz rozważnie podejmować decyzje. W listopadzie i grudniu warto zaczynać nowe sprawy. Kwadratura Plutona radzi uważać na zdrowie i ćwiczyć silną wolę, narzucić sobie dyscyplinę i walczyć o swoje. Od listopada trygon Jowisza przyniesie ci nowe możliwości i finansową poprawę.Barany, które urodziły się między 21 i 31 marca odczują najsilniej kwadraturę Saturna i powinny być zdyscyplinowane, oszczędzać i nie rezygnować z tego, na czym im bardzo zależy. Barany, które urodziły się między 15 i 20 kwietnia będą pod silnym wpływem koniunkcji Urana, który od stycznia do kwietnia oraz w listopadzie i grudniu zrobi koniunkcję z ich Słońcem. Bądźcie otwarci na zmiany wokół was, ryzykujcie (akurat wy w tym roku ze wszystkich Baranów możecie to robić z korzyścią), a dużo zyskacie. Barany urodzone między 8 i 11 kwietnia będą pod wpływem kwadratury Plutona na swoje Słońce, powinny więc uzbroić się w cierpliwość, walczyć z przeciwnościami losu, nie odpuszczać wrogom i realizować nieustępliwie ambitne plany.

Miłość

Czas na miłosną stabilizację. Jeśli dotychczas podążałeś swoją życiową drogą samotnie, poczujesz, że dojrzałeś do zmian. W marcu w twoim życiu może się pojawić ta idealna osoba. Daj sobie szansę i nie uciekaj, jeśli poczujesz, że robi się poważnie. Jeśli coś ci nie pasuje, otwarcie o tym porozmawiaj z partnerem. Osoby samotne nie powinny wracać do przeszłości i szukać wsparcia u osób, które je kiedyś zawiodły. Czas na nowy związek i odcięcie się od tego, co było! W listopadzie i grudniu poczujesz, że złapałeś szczęście za nogi.

Praca i Finanse

Będziesz bardzo ambitny i zdecydowany, jednak ludzie będą cię rozpraszać. Sam pamiętaj o swoich zobowiązaniach, a nikt nie będzie mógł cię skrytykować i źle ocenić. Nie bierz na siebie za dużo i skup się na tym, co najważniejsze, a czeka cię szybki sukces i nagroda. Nie jest to dobry rok na zmianę pracy i branży. Twoja pozycja może się zachwiać, jeśli nie będziesz postępował zgodnie z obowiązującymi regułami i prawem. Bądź cierpliwy, a w listopadzie i grudniu poczujesz, że wysiłek się opłacił. Przez cały rok oszczędzaj i planuj rozsądnie wydatki. Dopiero jesienią rób większe inwestycje. Unikaj konfliktów 16.03-15.05, 13.08 - 10.09.

Zdrowie

Uważaj na siebie i pamiętaj, że zdrowie ma się tylko jedno. Saturn może obniżyć twoją odporność na stres. Więcej czasu poświęć na relaks i odpoczynek, bo zazwyczaj o tym zapominasz. Zacznij szanować swoje zdrowie, zrób kontrolne badania, zadbaj o siebie, bo inaczej twoje samopoczucie pogorszy się. Jeśli coś ci dolega, nie zwlekaj i szybko zacznij kurację. Będziesz bardziej narażony na kontuzje, wypadki i choroby od połowy marca do połowy maja oraz od połowy sierpnia do połowy września. Spiesz się powoli!

Korzystny czas: 6.03-12.05.
Nerwowe dni: 16.03-15.05, 13.08 - 10.09.

Źródło: czary.pl

.:: Copyright © 2013-2018 WMsoft.pl All Rights Reserved. Modified by ::.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie ekartek bez zgody właściciela serwisu zabronione.

54.92.193.89 -> czas generowania strony: 0.00942707061768 sek.
ekartki | E Kartki | Kartki | Kartki świąteczne | Kartki Urodzinowe